CLEARVUE - tekuté stěrače 300 ml

Jedinečná směs křišťálově čistých silikonů a rychle schnoucího rozpouštědla, která zanechává dokonale průhledný film. Odpuzuje déšť, námrazu a sníh po několik měsíců. Vytváří neviditelnou bariéru, která odpuzuje vodu a tím zajistí nejjasnější výhled na cestu. Sklo zůstane déle čistší.
Cena s DPH
246 Kč
203 Kč bez DPH
více než 100 ks skladem
TW-7788
EAN: 5010322528057
Přidat do oblíbených
Více o produktu
Parametry

CLEARVUE TEKUTÉ STĚRAČE

Mějte ten nejjasnější výhled na cestu s tekutými stěrači od Turtle Wax. Přípravek Clearvue obsahuje jedinečnou směs křišťálově čistých silikonů a rychle schnoucího rozpouštědla, která zanechává dokonale průhledný film a odpuzuje déšť, námrazu a sníh po dobu až několika měsíců. Funguje jako tekuté stěrače. Zabraňuje udržování nečistoty a špíny na skle, čímž se zrychlí a usnadní jeho čištění.

Cearvue Tekutý stěrač


ŽELVA RADÍ:
Pro dosažení nejlepšího výsledku, přípravek používejte každý měsíc. Výrobek je vhodný nejen na čelní sklo, ale také na jiná venkovní skla např. dveře na terasu. Na skla s fólií nejdříve přípravek vyzkoušejte na malé části, zamezte kontaktu s barvou a plasty.

JAK PŘÍPRAVEK POUŽÍT
1. Sklo umyjte a nechte jej uschnout.
2. Přípravek naneste na čistý, měkký hadřík.
3. Hadříkem stírejte sklo krouživými, překrývajícími
se pohyby.
4. Povrch nechte uschnout do matu a potom zopakujte krok 3.
5. Druhý mat z povrchu odstraňte pokropením vodou. Sklo vysušte papírovým kuchyňským ubrouskem, dokud nedosáhne jasu a lesku.

Objem: 0.3 l
Hmotnost: 0.282 kg

Nevíte si rady s výběrem z našeho sortimentu?

Doporučíme vám a pomůžeme vybrat to pravé.