Comfort XS 75 UP Lavor Pro

Přejít na varianty produktu
Podlahový mycí stroj pro sedící obsluhu je bateriově napájený a má integrovanou nabíječku. Stroj je vhodný k hloubkovému čištění velkých ploch. Je konstruován tak, že klade důraz na nízké provozní náklady. Kompaktní rozměry umožní úklid i v úzkých uličkách mezi regály. Velkokapacitní nádrž, samonivelační kartáče, integrovaná nabíječka, jednoduché ovládání, ergonomické sedadlo.
Přidat do oblíbených
  Název Kód Skladem Cena /ks  
LV-8.574.1001
1 ks 189 900 Kč bez DPH
229 779 Kč s DPH
Více o produktu

Podlahový mycí stroj Comfort XS 75 UP je navržen k údržbě a hloubkovému čištění velkých ploch, a to při nízkých provozních nákladech.

Ideální mycí stroj na úklid potravinářských provozů, školních zařízení, skladů, obchodních center. Díky svým kompaktním rozměrům může Comfort XS 75 UP pracovat i v úzkých prostorech, kde by se jinak musel použít stroj s chodící obsluhou.

Díky velkokapacitní nádrži, která má objem 110 l, se snižuje počet zastastavení a využije se tak maximálně kapacita nabití baterie. To zvyšuje efektivitu provozu stroje. Snadný přístup k nádržím umožňuje jejich rychlé čištění a sanaci. Sběrná nádrž se vyprazdňuje vypouštěcí hadicí

Podlahový mycí stroj Comfort XS 75 UP


Podlahový mycí stroj Comfort XS 75 UP - ovládací páky


Prostor u nádrže s čistou vodou a detergentem slouží k uložení baterií. Integrovaná nabíječka baterií je umístěna u sběrné nádrže. V prostoru u sběrné nádrže je usazen i motor sání, díky tomuto umístění motoru je stroj velmi tichý.

Volant a digitální displej zajišťují jednoduché ovládání podlahového stroje. Ovládací panel je vybaven počítadlem hodin, je na něm možné nastavit rychlost stroje a dávkování čistícího roztoku, je zde i indikátor nabití baterií. Ergonomické sedadlo obsluhy je velmi pohodlné, i takové maličkosti zvyšují efektivitu práce obsluhy.

Podlahový mycí stroj je bateriově napájený. Všechny motory jsou chráněny tepelnými jističi.  

Kartáčová deska se samonivelačními kartáči i stírací lišty se automaticky zvedají při couvání. Kartáče i vstřikování vody s detergentem se automaticky zastaví, pokud je stroj v klidu.

V základní výbavě Comfort XS 75 UP jsou dva PP kartáče o průměru 360 mm, přední stírací lišta dlouhá 925 mm a zadní stírací lišta o délce 1 015 mm.

Z volitelné výbavy můžete volit mezi olověnými (6V 210Ah C5), nebo gelovými bateriemi (6-180 6V 210Ah MFP C5). Stroj můžete dovybavit speciálními kartáči, lešticími pady nebo majáčky.

Podlahový mycí stroj Comfort XS 75 UP - volant


Parametry stroje

 • šíře mycího záběru: 750 mm
 • šíře stírací lišty: 900 mm
 • objem nádrže na detergent: 110 l
 • kapacita nádrže na odpadní vodu: 130-155 l
 • počet otáček za minutu: 170 RTM
 • přítlak kartáče: 50 kg
 • podtlak: 1300 mmH2O/400W
 • instalovaný výkon kartáče: 2x400 W
 • maximální produktivita: 3750 m2/ h
 • napájení: 24 V
 • rozměry: 146x81x138 cm
 • váha: 189 kg 

Nevíte si rady s výběrem úklidové techniky?

Doporučíme vám a pomůžeme vybrat tu pravou.