Zpět na úvod

Missouri - vysokotlaký čistič s ohřevem

Profesionální vysokotlaký čistič s ohřevem Missouri s axiální čerpací jednotkou a třemi keramickými písty a integrovaný obtokový ventilem. Vysoce výkonný vertikální hořák s ocelovou spirálou. Manometr v glycerinové lázni, systém automatického zastavení, přímé sání čistícího prostředku s vestavěnou nádrží, regulace teploty.

Parametry stroje:
 • pracovní tlak: 150 bar
 • průtok: 570 l/h
 • příkon: 3 000 W
 • napětí: 230 V
 • počet otáček: 1 450 RPM
 • max. teplota: 90°C
 • rozměry: 82x60x87 cm
 • hmotnost: 77 kg
 • Hlídat dostupnost
  LV-8.619.0601
  Přidat do oblíbených
  Doprava vždy zdarma
  Odborné zaškolení personálu
  Možnost vyzkoušení stroje ve vašem provozu
  Možnost dlouhodobého pronájmu
  Více o produktu
  Parametry

  Missouri - vysokotlaký čistič s ohřevem

  Profesionální vysokotlaký čistič s ohřevem Missouri od společnosti Lavor je určen nejen pro domácí použití, ale i pro čištění velkých ploch. Tento stroj využijete na čištění teras, chodníků, bazénů, ale také motocyklů, aut nebo karavanů.

  Díky indukčnímu motoru a mosazné hlavě čerpadla je tento čistič vhodný i pro intenzivní používání. Robustní a výkonný indukční motor je tichý a má dlouhou životnost.

  Profesionální vysokotlaký čistič Missouri je vybaven axiálním čerpadlem s mosaznou hlavou a třemi písty z keramické oceli a má integrovaný obtokový ventil. Vertikální kotel ohřívá vodu pomocí ocelové spirály. Teplotu a tlak vody můžete jednoduše regulovat.

  Tato vysokotlaká myčka má přímé nasávání čisticího prostředku z vestavěné nádrže. Je vybavena funkcí automatického zastavení a manometrem v glycerinové lázni.

  Sací a výtlačné ventily jsou vyrobeny z kvalitní oceli.

  Stroj je ideální pro odstraňování mastných nebo odolných nečistot. Mytí horkou vodou je na některé druhy nečistot až o 50 % účinnější, než čištění vodou studenou. Čištění vysokým tlakem a horkou vodou minimalizuje spotřebu čisticí chemie. Díky čištění vysokotlakou myčkou zkrátíte dobu mytí a snížíte spotřebu detergentů. Čističe s ohřevem, jako je model Missouri lépe odstraní mastné nečistoty, které nejsou rozpustné ve vodě.

  Model Missouri čistí tlakem až 150 bar s průtokem vody až 570 l/h. Maximální pracovní teplota vody je 90°C.

  Ve standardní výbavě je 8metrová profesionální vysokotlaká hadice vyztužená ocelí, pistole, vysokotlaké trysky s nastavení vysokého a nízkého tlaku a rychlospojky.

  Konstrukce vysokotlakého čističe je z tvrzeného kvalitního plastu a je nárazuvzdorná. Obsluha stroje je velmi jednoduchá a intuitivní.

  Hmotnost: 77 kg
  Ohřev: Ano
  Tlak: 120 - 149 bar
  Napětí: 230

  Nevíte si rady s výběrem úklidové techniky?