Pro osobní vozidla

Nezávazná nabídka na míru vašim potřebám


Mycí linky


Vyberte si správně

Profesionální a stabilní technologie pro mytí osobních a dodávkových vozidel. Zvolit si můžete mezi portálovými či tunelovými mycími linkami a dále v závislosti na očekáváném typu mytých vozidel můžete zvolit i mycí výšku – 2,1 m, 2,3 m, 2,5 m nebo 2,8 m


Mycí linky


Portálová mycí linka

Mytí probíhá automaticky se pohybujícím mycím portálem, bez přímého zapojení zákazníka. Mycí linky je možno osadit následujícími programy: vysokotlakým předmytím, aktivní pěnou, spodním mytím, leštěním voskem a sušením, předmytí pro odstranění hmyzu, pěnopád s led podsvícením. Stačí zvolit program a jen počkat, až mycí linka vykoná svou práci.


ReferenceML5

Technologie tunelové mycí linky

Je určena do míst kde se očekává pohyb velkého množství zákazníků. Tunelová mycí linka dokáže umýt až 65 vozidel za hodinu. Je instalována pevně v kryté hale. Vozidlo je posunováno dopravníkem celým tunelem od první fáze mytí až po sušení vozidla. Celý proces je prováděn pod dozorem obsluhy. Velmi často se využívá osmotická voda, která nezanechává na vozidle žádné šmouhy či nečistoty minerálního charakteru. Kolem 80% použité vody je recyklováno, což snižuje náklady provozovatele.


Špičkový design a funkčnost splňující požadavky nejnáročnějších zákazníků.


Pomůžeme vám při volbě mezi portálovou mycí linkou (kartáčová či bezkontaktní) značky Mix s.r.l či tunelovou mycí linkou žnačky Degama s.r.l. Neváhejte se na nás obrátit.


Vyberte si z naší nabídky

Napište nám a my se Vám ozveme