Reference

Mycí centrum Davo Wash Olbramovice

V Olbramovicích jsme stavěli mycí centrum, které je součástí autocentra. Vše na jdnom místě — samoobslužné mycí boxy, tunelové a potálové mycí linky a samozřejmě doplňkové služby pro vyčištění interiéru vozu.


Mycí centrum OC Novodvorská

V OC Novodvorská jsme si poradili s atypickým půdorysem, čtyři mycí boxy jsou umístěny ve tvaru L. Kvůli omezenému prostoru musela být jedna technická místnost postavena mimo úroveň mycího centra.Bezkontaktní mycí centrum – Jihlava

Bezkontaktní mycí centrum First Stop je umístěno pod přivaděčem k dálnici D1 přímo u řeky Jihlavy. Mycí centrum si nechala vystavit společnost Apl Cars, která v regionu provozuje pneuservis, autoservis a ruční mytí vozidel.

Mycí centrum ve Frýdlantu

Ve Frýdlantu jsme stavěli ocelovou halu s portálovou myčkou a dva mycí boxy pro bezkontaktní mytí. Portálová myčka má speciální program pro mytí vozů typu pick-up a program vysoký tlak Discover pro tlakové mytí kol.


Mycí centrum - Polička

V Poličce jsme instalovali tři samoobslužné mycí boxy pro bezkontaktní mytí vozů. Boxy jsou laděny do barev celého areálu. V areálu je i plně vybavená samočistící zóna, kde si zákazníci vyčistí interiér vozu.

Mycí tunel XL Teplice

V Teplicích jsme instalovali unikátní mycí linku Tunel XL, která je vhodná pro vytížená místa, protože mycí kapacita této linky je 45-60 vozidel za hodinu. Vozy se pohybují v mycí lince na dopravním pásu, který je proveze celým mycím cyklem. 


Bezkontaktní mycí centrum - AT car wash Rakovník

V Rakovníku jsem letos realizovali kompletní výstavbu mycího centra se čtyřmi mycími boxy v unikátním designu.


Tahy

Chcete více informací o investicích do mycích center?

Požádejte o nezávaznou nabídku

Máme více než 20 let zkušeností, díky tomu navrhneme řešení šité na míru vašim potřebám.

Nezávazná nabídka šitá na míru vašim potřebám

Chci nezávaznou nabídku


Vše
Oleje a maziva
Prodejci
Autochemie a autodoplňky
Prodejci
Mycí centra
Realizace

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?

Kontaktujte nás