Řešení Shell pro B2B

Společnost Shell připravila pro firemní zákazníky řadu produktů a služeb pro různorodá odvětví tak, aby výběr nejvhodnějších produktů byl co nejjednodušší a zároveň nejvýhodnější pro každý provoz.

B2B

Oleje a maziva pro vstřikovací lisy

Investice do vysoce kvalitních hydraulických olejů se nemusí zdát jako nejvyšší ekonomická priorita při výrobě plastů. Hydraulický olej je pouze zlomkem rozpočtu na údržbu. Dlouhodobé úspory ale mohou být značné. Během vyhodnocování efektivity kvality olejů je důležité zvážit vliv na celkové náklady vlastnictví (TCO), které se skládají z pořizovacích nákladů, nákladů na provoz, ale také ztrát z doby, kdy je zařízení mimo provoz.


Oleje Mysella pro stacionární plynové motory

Řada olejů pro plynové motory Shell Mysella byla vyvinuta tak, aby poskytovala operátorům zařízení přidanou hodnotu prostřednictvím zvýšené ochrany proti opotřebení, dlouhé životnosti oleje a vysoké účinnosti systému.

Pro zlepšení schopnosti čelit výzvám široké škály plynových motorů a aplikací, navrhla společnost Shell portfolio kapalin, které vám umožní vybrat si produkt, který bude odpovídat vašim technickým a provozním potřebám.


Shell Driveline

Zabraňte prostojům a zajistěte produktivní provoz flotily díky specializovanému balíčku maziv a služeb, který uvede váš potenciál do pohybu. Určeno pro:

  • Vozové parky 
  • Stavební stroje 
  • Zemědělské stroje


EcoPack

Shell EcoPack představuje chytré a snadno použitelné řešení pro skladování a dávkování olejů v automobilových servisech.

B2B


Související odkazy:


Napište nám a my se Vám ozveme