Oleje a maziva Shell - služby pro B2B 

Jsme poskytovatelem komplexních řešení se sadou služeb a nástrojů pro vaše podnikání, od analýzy oleje přes odborné poradenství poskytované na místě nebo virtuálně až po školicí programy.
Služby Shell

S dodávkami objednávek, termíny, které je třeba splnit, a reputací, kterou je třeba dodržovat, nejsou neplánované odstávky řešením. Problémy nemusí být možné zcela odstranit, ale je možné vidět, jak přicházejí a podniknout preventivní opatření. Konečný výsledek je stejný – vyhnout se ztrátě produktivity.

Ve společnosti Shell vám pomáháme činit informovanější rozhodnutí s větší jistotou.


Shell LubeAdvisorPoradci Shell Lube Advisors vám pomohou vybrat vhodný olej Shell ve správný čas. Tím, že vám pomůžeme na místě zlepšit postupy mazání a údržbu vašeho zařízení a vozidel, lze dosáhnout významných výhod, zvýšit produktivitu, omezit prostoje a poskytnout vám konkurenční výhodu.

Naše zkušenosti vám přinášejí skutečnou hodnotu

Poskytování pomoci ve zlepšování vašeho podnikání vyžaduje mnohem více než jen ty nejlepší produkty samotné. Ve společnosti Shell věříme, že implementace osvědčených postupů v oblasti mazání podporovaná týmem pracovníků profesionální technické podpory světové třídy, je zásadní pro dosažení významných úspor nákladů a zlepšení ve vašem podnikání.

Jak Shell LubeAdvisor zvyšuje hodnotu vám a vašemu podnikání

Služba Shell LubeAdvisor je poskytována prostřednictvím vysoce vyškoleného technického personálu společnosti Shell, který se skládá z kancelářských technických helpdesků a místních techniků mazání. Kromě toho existuje řada užitečných a pohodlných nástrojů, které můžete použít, s kompletní službou Shell LubeAdvisor, která vám nabízí bohaté inženýrské, technické a aplikační znalosti.Klíčové prvky Shell LubeAdvisor

Vyškolená technická podpora

Na místě nebo po telefonu jsou vám techničtí zástupci společnosti Shell k dispozici, aby vám pomohli vyřešit vaše problémy související s mazáním a zodpověděli vaše otázky týkající se mazání a produktů.

Podrobné hodnocení provozů

Naši technici v terénu vám pomohou identifikovat oblasti pro zlepšení a potenciální úspory nákladů zlepšením postupů mazání a údržby.

Průzkumy mazání

Díky našim technikům přímo na místě vám můžeme pomoci identifikovat vaše požadavky na mazání, potřebné produkty a doporučené intervaly údržby.

Shell LubeAnalystShell LubeAnalyst je jedinečný program monitorování stavu oleje (OCM) podporovaný robustní globální databází s dlouhou historií technických odborných znalostí v oblasti analýzy oleje.

  • 30 let zkušeností v analýzách maziv
  • Více než 750 000 testovaných vzorků ročně 
  • 30 laboratoří 
  • Testováno více než 500 000 vozidel a strojů a 700 000 součástek 
  • Nejmodernější laboratorní vybavení 
  • Porovnávání dat z různých zdrojů

Jak může být Shell LubeAnalyst zdrojem přidané hodnoty ve vašem podnikání

  • Vyhodnocení stavu vašeho maziva 
  • Včasná indikace potenciálních problémů zařízené způsobené opotřebením kovů a nečistotami 
  • Sledování stavu vašeho maziva a zařízení v průběhu času za pomoci porovnávání testů a tvorby historie výkonu 
  • Vyhodnocení výkonu zařízení v porovnání s ostatními stroji ve vašem provozu za pomoci identifikace potenciálních oblastí určených ke zlepšení

Tyto znalosti o stavu zařízení vám umožní lépe se rozhodovat o vašich postupech údržby a zlepšit efektivitu vašeho provozu

Služby Shell
Shell LubeCoachZvyšte schopnosti svých zaměstnanců se Shell LubeCoach

Optimalizace aplikace mazání ve vašich provozech může hrát rozhodující roli při minimalizaci prostojů a maximalizaci produktivity, což se přímo promítne do vašeho konečného výsledku. Prostřednictvím Shell LubeCoach získají vaši zaměstnanci přístup k našim vysoce kvalitním školicím materiálům pro optimalizaci využití maziv s cílem zajistit bezproblémový každodenní provoz vašeho zařízení.

Školení, která vám pomohou podávat optimální výkon

Díky našim technickým odborníkům, kteří mají rozsáhlé zkušenosti po celém světě, nabízíme cenné znalosti o nejlepší praxi a tím nabízíme možnost plného využití potenciálu mazání pro vaše zařízení. Prostřednictvím kurzů a workshopů získávají znalosti potřebné k vydávání informovaných rozhodnutí potřebných pro plně optimalizovaný plán mazání, jehož výsledkem je delší životnost zařízení a/nebo součástí.


Související odkazy:

Napište nám a my se Vám ozveme