Kariéra

Podívejte se na volné pozice u nás. Rádi Vás přivítáme v našem kolektivu.

Kariéra
30 dalších značek
v distribuci
1.2 miliardy
roční obrat (2019)
3 800 obchodních
partnerů
5 500 produktů
skladem

Jaké to u nás je?

MKateřina Hartlová

Marketing Team Leader CZ/SK

Pracuji pro firmu již od roku 1999. Mám ji ráda a vážím si toho, že jsem byla součástí jejího rozvoje a růstu. Z firmy o velikosti komára se během té doby stal velbloud :o) A co navíc, stále zůstala firmou v rukou dvou bratrů a nepohltil ji žádný „korporát“. Od toho se odvíjí i atmosféra, která stále ještě zůstává rodinnou. Práce musí člověka bavit a to se mi splnilo. Lidé, kteří pro AutoMax pracují, jsou nedílnou a ceněnou součástí.

Stanislav Kašpar

Brand manager

I přes krize, kterými si ekonomika čas od času prochází, je AutoMax zárukou stabilní společnosti, což je pro mě priorita. Navíc s kamarádským kolektivem a možností seberealizace.

Pracovní pozice

Supervisor logistických procesů

Do svého týmu hledáme posilu na pozici: Supervisor logistických procesů

Vaším cílem a denní agendou bude:

- Porozumět a začlenit se do operativního provozu distribučního centra logistického partnera společnosti

- Plnit denní operativní agendu související s kvalitní expedicí všech zásilek odesílaných logistickým partnerem společnosti

- Zabezpečit veškeré provozní požadavky společnosti v rámci provozu distribučního centra logistického partnera

- Denní komunikace s dopravcem společnosti, koordinace nakládek zboží, zajištění avizací a optimalizace denního vytěžování přistavených svozových vozidel

- Komunikace s vedoucím skladu a směny ohledně zvyšování efektivity provozu a kvality služeb distribučního centra

- Podpora obchodních týmů při sledování zásilek v dopravě

- spolupráce na logistických projektech

- Reporting

- Běžná administrativní agenda spojená s provozem skladu a fakturací společnosti

Požadujeme:

- Zkušenost s provozem skladu na různých pozicích

- Flexibilitu, pečlivost a „selský“ rozum

- Ochotu zabezpečit jak manažerské tak samostatné administrativní/provozní úkoly

- Zkušenost s dispečinkem výhodou

- Přátelský přístup a odolnost vůči stresu

- Dobrou znalost Excel a orientaci v datech, výhodou znalost systému LFS a Byznys

Nabízíme:

- Zázemí stabilní a dynamické společnosti

- Zajímavou a různorodou práci

- Zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravné, životní a penzijní pojištění, 5 dní sick day

- Nadstandardní finanční ohodnocení

Nástup dle dohody.

V případě zájmu nás kontaktujte: lucie.vitaskova@automax-group.com

Místo:Průmyslová 1190, Lovosice

Nákupčí

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici: NÁKUPČÍ (technický nákup)

Náplň práce:

- nákup svěřeného sortimentu na základě stanovených kritérií
- komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli
- příprava podkladů pro celní úřad
- zajištění přepravy zboží od dodavatele do skladu
- reporting a zpracování skladových a logistických dat
- administrativa spojená s nákupem zboží
- komunikace s obchodním úsekem a logistickými partnery

Nástup možný ihned

Finanční účetní

Do svého týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici samostatné/ho finanční/ho účetní/ho.

- denní účtování bankovních výpisů
- evidence a účtování faktur přijatých - za zboží a služby
- měsíční zúčtování platebních karet a hotovostních výdajů zaměstnanců
- kontroly saldokont
- ostatní účetní operace dle domluvy a rozdělení agendy (měsíční zúčtování skladů, evidence a účtování majetku, účtování časového rozlišení, zúčtování mezd, zúčtování nedokončené výroby atp., kvůli zajištění vzájemné zastupitelnosti při nepřítomnosti hlavního účetního)
- vybrané závěrkové operace a podílení se na přípravě podkladů pro audit účetnictví

Nástup 01.08. 2020

Napište nám a my se Vám ozveme

V případě zájmu se ozvěte na telefonní číslo: +420 272 700 530

Pošlete nám
svůj životopis

Kontakty

Zajímají Vás
aktuální informace?

Články