Kariéra

Podívejte se na volné pozice u nás. Rádi Vás přivítáme v našem kolektivu.

Kariéra
30 dalších značek
v distribuci
1.2 miliardy
roční obrat (2019)
3 800 obchodních
partnerů
5 500 produktů
skladem

Jaké to u nás je?

MKateřina Hartlová

Marketing Team Leader CZ/SK

Pracuji pro firmu již od roku 1999. Mám ji ráda a vážím si toho, že jsem byla součástí jejího rozvoje a růstu. Z firmy o velikosti komára se během té doby stal velbloud :o) A co navíc, stále zůstala firmou v rukou dvou bratrů a nepohltil ji žádný „korporát“. Od toho se odvíjí i atmosféra, která stále ještě zůstává rodinnou. Práce musí člověka bavit a to se mi splnilo. Lidé, kteří pro AutoMax pracují, jsou nedílnou a ceněnou součástí.

Stanislav Kašpar

Brand manager

I přes krize, kterými si ekonomika čas od času prochází, je AutoMax zárukou stabilní společnosti, což je pro mě priorita. Navíc s kamarádským kolektivem a možností seberealizace.

Pracovní pozice

Supply Chain Analyst

AutoMax-Group je oficiálním distributorem maziv a olejů Shell, WD-40®, osvěžovačů WUNDER-BAUM®, autochemie MA-FRA®, Turtle Wax®, Coyote a autopříslušenství Bottari/Philips. AutoMax je stabilní společnost s téměř 30letou historií, sídlící v Praze 5. Společnost zaměstnává v současnosti v ČR/SR cca 125 osob a dosahuje ročního obratu 1.5 mld. CZK. Navzdory nepříznivému období vlivem pandemie AutoMax meziročně roste o 10% a trvale upevňuje dominantní pozici ve svém tržním segmentu.

Připojte se k nám na nově otevřenou pozici: Supply Chain Analyst.

Pracovní náplň:

- nákup svěřeného sortimentu na základě stanovených kritérií (obrátkovost sortimentu, délka dodání, sezónnost, kapacita skladu),
- operativní aktivní komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli (nikoliv strategické vyjednávání),
- koordinace přepravy zboží od dodavatelů do centrálního skladu,
- reporting a zpracování skladových a logistických dat,
- různá administrativa spojená s nákupem zboží (problematika spotřební daně, proclení, systémové zpracování příjmu zboží, rezervace zboží pro klíčové partnery),
- denní komunikace s logistickými partnery (dopravce, sklad) a interními týmy (obchod, marketing, zákaznický servis),
- spolupráci ve 4-členném nákupním týmu.

Požadujeme:

- uživatelskou znalost angličtiny (B1),
- minimálně SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodou,
- práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office), dobrá znalost Excelu,
- znalost problematiky cla a spotřebních daní výhodou,
- analytické a dobré komunikační schopnosti, preciznost, flexibilitu, odpovědnost, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

- práci v dynamicky se rozvíjející obchodní společnosti, jejíž segment není zasažen pandemií (naopak AutoMax svoji dominantní roli na trhu za poslední rok posílil),
- stálé a perspektivní zaměstnání s možností profesního i osobního růstu,
- platové ohodnocení odpovídající profilu kandidáta a jeho schopnostem,
- penzijní připojištění, stravenky, životní pojištění, sick days,
- na základě dohody možnost pravidelné práce z domova,
- mobilní telefon, notebook.

Nástup možný IHNED.

Napište nám a my se Vám ozveme

V případě zájmu se ozvěte na telefonní číslo: +420 272 700 530

Pošlete nám
svůj životopis

Kontakty

Zajímají Vás
aktuální informace?

Články