Kariéra

Podívejte se na volné pozice u nás. Rádi Vás přivítáme v našem kolektivu.

Kariéra
30 dalších značek
v distribuci
1.2 miliardy
roční obrat (2019)
3 800 obchodních
partnerů
5 500 produktů
skladem

Jaké to u nás je?

MKateřina Hartlová

Marketing Team Leader CZ/SK

Pracuji pro firmu již od roku 1999. Mám ji ráda a vážím si toho, že jsem byla součástí jejího rozvoje a růstu. Z firmy o velikosti komára se během té doby stal velbloud :o) A co navíc, stále zůstala firmou v rukou dvou bratrů a nepohltil ji žádný „korporát“. Od toho se odvíjí i atmosféra, která stále ještě zůstává rodinnou. Práce musí člověka bavit a to se mi splnilo. Lidé, kteří pro AutoMax pracují, jsou nedílnou a ceněnou součástí.

Stanislav Kašpar

Brand manager

I přes krize, kterými si ekonomika čas od času prochází, je AutoMax zárukou stabilní společnosti, což je pro mě priorita. Navíc s kamarádským kolektivem a možností seberealizace.

Pracovní pozice

Online marketing specialist (Social, PPC, SEO)

AutoMax-Group je oficiálním distributorem maziv a olejů Shell, WD-40®, osvěžovačů WUNDER-BAUM®, autochemie MA-FRA®, Turtle Wax®, Coyote a autopříslušenství Bottari/Philips. AutoMax je stabilní společnost s 30letou historií, sídlící v Praze 5. Společnost zaměstnává v současnosti v ČR/SR cca 120 lidí a dosahuje ročního obratu cca 1.5 mld. CZK. Navzdory období pandemie AutoMax meziročně roste o 10% a trvale upevňuje dominantní pozici ve svém tržním segmentu.

Koho hledáme?

Talentovaného kandidáta, který se chce podílet na dynamickém růstu společnosti v České republice, Slovensku i v Maďarsku.

Člena marketingového týmu, který se podílí na on-line reklamních kampaní, je tváří online marketingové komunikace naší společnosti, je schopen samostatně tvořit obsah na sociálních sítích a v analýzách vidí co jiní ne.

Samostatnou osobu, která je schopna nést zodpovědnost za přidělené projekty od začátku do konce.

Co budete dělat?

- Správa a efektivní využívání sociálních sítí (fotky, obsah, video).

- Správa a tvorba reklamních kampaní.

- Inovace a vylepšování webové prezentace firmy.

- Analýzy a doporučené kroky pro zlepšení výkonosti a efektivnosti online komunikace vně společnosti, komunikace s externími agenturami.

- Tvorba a podílení se na dobrém jménu společnosti a jejích značek.

- Reporting.

- Nastavení a správa produktových feedů Mall, Google atp.

- Sledovat nové trendy, technologie a inovace v oblasti online marketingu

Co Vám nesmí chybět?

- Aktivní a dynamický přístup
- Kreativita, samostatnost, pečlivost
- Analytické myšlení
- Časová flexibilita
- Minimálně středoškolské vzdělání
- Prokazatelná předchozí zkušenost na obdobné pozici
- Znalost Google Ads, Seznam Sklik, Google Analytics
- Znalost sociálních sítí Facebook, LinkedIn, Instagram a jejich business rozhraní
- Znalost SEO
- Dobré komunikační schopnosti
- AJ na komunikativní úrovni
- Základní znalost Adobe Photoshop a InDesign výhodou

Co nabízíme?

Zázemí úspěšné a rozvíjející se obchodní společnosti se zahraničním kapitálem.
Možnost seberealizace.
Nebudete se nudit a každý den bude jiný.
Benefity (penzijní pojištění, příspěvek na stravování, životní pojištění, sick days, home office, bonusy).
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Kontakt pro zaslání CV: lucie.vitaskova@automax-group.com, tel: 773 470 475

Napište nám a my se Vám ozveme

V případě zájmu se ozvěte na telefonní číslo: +420 272 700 530

Pošlete nám
svůj životopis

Kontakty

Zajímají Vás
aktuální informace?

Články