Kariéra

Podívejte se na volné pozice u nás. Rádi Vás přivítáme v našem kolektivu.

Kariéra
30 dalších značek
v distribuci
1.2 miliardy
roční obrat (2019)
3 800 obchodních
partnerů
5 500 produktů
skladem

Jaké to u nás je?

MKateřina Hartlová

Marketing Team Leader CZ/SK

Pracuji pro firmu již od roku 1999. Mám ji ráda a vážím si toho, že jsem byla součástí jejího rozvoje a růstu. Z firmy o velikosti komára se během té doby stal velbloud :o) A co navíc, stále zůstala firmou v rukou dvou bratrů a nepohltil ji žádný „korporát“. Od toho se odvíjí i atmosféra, která stále ještě zůstává rodinnou. Práce musí člověka bavit a to se mi splnilo. Lidé, kteří pro AutoMax pracují, jsou nedílnou a ceněnou součástí.

Stanislav Kašpar

Brand manager

I přes krize, kterými si ekonomika čas od času prochází, je AutoMax zárukou stabilní společnosti, což je pro mě priorita. Navíc s kamarádským kolektivem a možností seberealizace.

Pracovní pozice

Nákupčí

AutoMax-Group je oficiálním distributorem v České a Slovenské republice maziv Shell, WD-40®, osvěžovačů WUNDER-BAUM®, autochemie MA-FRA®, Turtle Wax®, Coyote a autopříslušenství Bottari/Philips. AutoMax je stabilní společnost s téměř 30letou historií, sídlící v Praze 5. Společnost zaměstnává v současnosti v ČR/SR cca 125 lidí a dosahuje ročního obratu přes 1,3 mld CZK.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici: NÁKUPČÍ (technický nákup)

Pracovní náplň:

- nákup svěřeného sortimentu na základě stanovených kritérií,

- komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli,

- příprava podkladů pro celní úřad,

- zajištění přepravy zboží od dodavatele do skladu,

- reporting a zpracování skladových a logistických dat,

- administrativa spojená s nákupem zboží,

- komunikace s obchodním úsekem a logistickými partnery.

Požadujeme:

-uživatelskou znalost angličtiny,

- minimálně SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodou,

- práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office), dobrá znalost Excelu,

- znalost systému BYZNYS výhodou,

- znalost problematiky cla a spotřebních daní výhodou,

- analytické a dobré komunikační schopnosti, preciznost, flexibilitu, odpovědnost, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

- prostředí rostoucí nekorporátní společnosti, kde se „stále něco děje… „

- stálé a perspektivní zaměstnání s možností profesního i osobního růstu,

- platové ohodnocení odpovídající profilu kandidáta a jeho schopnostem,

- penzijní připojištění, stravenky, životní pojištění, sick days,

- mobilní telefon, notebook.

NÁSTUP IHNED.

Kontakt:
Lucie Vitásková
773 470 475
lucie.vitaskova@automax-group.com

Napište nám a my se Vám ozveme

V případě zájmu se ozvěte na telefonní číslo: +420 272 700 530

Pošlete nám
svůj životopis

Kontakty

Zajímají Vás
aktuální informace?

Články