Technologie Shell

Každý rok investuje společnost Shell desítky milionů eur do výzkumu a vývoje. Více než 40 let věnovala výzkumu a vývoji technologií, které mění zemní plyn na kapalné uhlovodíky. Výsledkem jsou inovované základové kapaliny používané pro výrobu paliv, maziv a dalších produktů Shell.

Technologie Shell

Shell PurePlus

... pro motorové oleje budoucnosti

Shell PurePlus Technology je revoluční proces, který přeměňuje zemní plyn na křišťálově čistý základový olej prakticky bez nečistot obsažených v ropě. Základový olej je důležitou součástí motorových olejů tvořící 75-90% jejich celkového objemu. Jde tedy o významnou změnu a zlepšení ve složení olejů, které technologii PurePlus využívají. 


Shell Dynamic Protection Plus Technology

... pro velké vznětové motory

Víme, jak náročná může pro motor být jízda v různých silničních podmínkách. Proto jsme vyvinuli řadu syntetických olejů Shell Rimula s technologií Dynamic Protection Plus. Ta zajišťuje dlouhotrvající ochranu motoru i při vysoké zátěži a v různých povětrnostních podmínkách.

Technologie

GTL

... pro nejkvalitnější motorové oleje

Technologie GTL (Gas-To-Liquid) přeměňuje zemní plyn na vysoce kvalitní kapalná paliva, základové oleje pro maziva a další kapalné produkty jinak obvykle vyrobené z ropy. Je založena na více než 45 letech výzkumu, vývoje a komerčních zkušeností.


Flexi Molecules

... pro nejnáročnější podmínky v provozu

Během jízdy jsou důležité součásti motoru vystaveny vysokému tlaku, který zvyšuje riziko opotřebení motoru a oxidace. Stává se to za všech jízdních podmínek, ale zejména v náročných podmínkách, jako jsou studené starty, prudké kopce, jízda ve městě stop-start a zrychlení na dálnici. S vývojem nových technologií motoru a dnešními náročnými jízdními podmínkami potřebují řidiči motorový olej navržený tak, aby se aktivně přizpůsobil větší zátěži a proměnlivým podmínkám.

Technologie

Související odkazy:

Napište nám a my se Vám ozveme