Velkoobchodní spolupráce

Jste prodejcem autokosmetiky, autodoplňků, olejů a maziv? Provozujete čerpací stanici, kamenný obchod, autoservis či e-shop s tímto sortimentem?

Uvažujete o koupi profesionální úklidové techniky, nebo o investici do mycího centra? Staňte se B2B partnerem AutoMax. Jsme výhradním dovozcem a distributorem řady předních světových značek, které na českém a slovenském trhu nabízíme pod obchodní značkou AutoMax.

AutoMax - Úklidová technika
Velkoobchodní ceny
Spolupráce s obchodním zástupcem
Přehled faktur a objednávek
Akční nabídky pro velkoobchodní partnery
Možnost individuálních cen
Úhrady na fakturu
Komplexní logistické zázemí
Poradenství a školení

Získejte výhody velkoobchodního partnera

Zanechejte kontakt

FAQ

Jak získám individuální ceny vašich produktů?

Individuální ceny našich produktů si nastavíte s naším obchodním zástupcem. Nabídka individuálních cen závisí na podobě naší B2B spolupráce a výši celkových odběrů produktů.

Jak se mohu stát B2B partnerem AutoMax?

Velkoobchodní spolupráci nabízíme prodejcům autokosmetiky a autochemie, kteří jsou živnostníky, nebo zastupují firmu.

Kdy se mi ozve váš obchodní zástupce?

Vyplňte kontaktní formulář a náš obchodní zástupce se vám ozve do tří pracovních dnů, aby s vámi domluvil schůzku.

Jak probíhá navázání velkoobchodní spolupráce?

Po vyplnění kontaktního formuláře se vám ozve náš obchodní zástupce, se kterým si můžete domluvit osobní schůzku, nebo nastavíte způsob B2B spolupráce telefonicky nebo přes e-mail. S obchodním zástupcem domluvíte podobu B2B spolupráce a výši odběrů našich produktů.

Řekli o nás

PRO BOTTARI s.r.o.

Používáme B2B portál od samého počátku. Díky němu máme dokonalý přehled o skladové dostupnosti, o sortimentu i o individuálních cenách. Také lze na jednom místě stáhnout veškeré potřebné dokumenty. Za mě rozhodně doporučuji.
Ing. Miroslav Uhlíř

MPM detailing

Jelikož jsem detailer tělem i duší , tak tento e-shop využívám velmi často, vyzdvihl bych především:
Velmi lidský přístup. Aktivní pomoc s výběrem produktů. Velmi dobře popsané produkty. Vždy velmi rychlé až bleskové doručení. Tento eshop bych doporučoval každému kdo má rád své auto a rád mu dopřeje to nejlepší.
Jakub Cincibus
Logo automax

Společnost AutoMax Group s.r.o. se specializuje na dovoz, prodej a distribuci výrobků z oblasti autokosmetiky a autochemie. Je výhradním dovozcem a distributorem řady předních světových značek, které na českém a slovenském trhu nabízí pod obchodní značkou AutoMax.

Parallax droplet
Parallax droplet