Samoobslužná mycí centra


Nezávazná nabídka na míru vašim potřebám


Komplexní servis pro samoobslužné mycí boxy
Komplexní servis pro samoobslužné mycí boxy


AutoMax Group s.r.o. je výhradním dodavatelem a specialistou na dodávky, montáž a servis bezkontaktních samoobslužných mycích boxů společnosti MIX S.r.l. Na základě Naší odbornosti, zkušenostem a profesionalitě společně s Vámi, najdeme to nejlepší řešení.

Díky neustálému vývoji, inovacím, špičkovým technologiím a sledováním trendů je výrobce MIX S.r.l. jedničkou ve svém oboru již od roku 1987. Na výběr máte hned celou produktovou řadu samoobslužných bezkontaktních mycí boxů, která je navržena tak aby splňovala veškeré potřeby samoobslužného mytí od jednotlivých boxů až po velká mycí centra.

SAMOOBSLUŽNÉ MYCÍ BOXY VÁM NABÍZEJÍ SPOUSTU VÝHOD a GENERUJÍ ZISK.

Samoobslužné mycí centrum


Máme širokou nabídku služeb, naše mycí boxy VÁM nabízejí více. Kromě standardních programů Vám můžeme nabídnout i speciální mycí boxy určené pro kola „Bike Wash“ nebo speciální program pro mytí motorek, či spodní mytí vozidel. Skladbu mycích programů si můžete nastavit dle svých přání k plné spokojenosti Vašich budoucích zákazníků.

Mycí centrum můžete rozšířit ještě o další doplňkové služby a příslušenství jako vzdálená správa, věrnostní program, platba kreditní kartou, sušení pneumatik, výkonný vysavač, pračka koberečků, kompresor a jiné doplňky, které Vám pomohou zvýšit spokojenost Vašich zákazníků na maximum a tím zvýší Váš ZISK.

Ukázka, jak může mycí centrum vypadat ve finále

Nezávazná kalkulace ☛ Kontaktujte nás v případě zájmu!


Podívejte se níže, co vše nabízíme.

Indroself Pro

 • S Idroself Pro můžete nabídnout svým zákazníků o službu navíc, a to jednoduchým a výhodným způsobem přidáním jednoho samoobslužného boxu (mytí studenou vodou) do svého mycího centra.

Indroself Pro

 • S Idroself Pro můžete nabídnout svým zákazníků o službu navíc, a to jednoduchým a výhodným způsobem přidáním jednoho samoobslužného boxu.

J-tech

 • K vítězství je zapotřebí srdce a špičkové technologie!

Jetself

 • Nejprodávanější produkt společnosti MIX.

Mself Pro

 • Mself Pro je léty prověřené zařízení společnosti MIX, stálý úspěch v průběhu let je známkou vyváženého produktu.

Smart 2

 • Pro ty, kteří chtějí víc.

Smart 2

 • Pro ty, kteří chtějí víc.

Smart 2 Pro

 • Zařízení malých rozměrů a skvělých vlastností: inovativní, inteligentní, přizpůsobivější: řešení nového Smart 2 Pro je malým technickým zázrakem, který zpochybňuje přítomnost.

Tecnoskid

 • Technologie pro samoobslužné mycí systémy (2 až 6 boxů), nutno implementovat do technické místnosti.

Tecnosmart 2 Pro

 • Technologie pro samoobslužné mycí zařízení se 2 boxy, k implementaci do stávající technické místnosti.

Tecnosmart 2 Pro

 • Technologie pro samoobslužné mycí zařízení se 2 boxy, k implementaci do stávající technické místnosti.

Tecnosmart2

 • Technologie pro mycí zařízení se 2 stáními, k implementaci do stávající technické místnosti. Jedná se o nejúčinnější a nejmodernější mycí technologii na trhu.

Napište nám a my se Vám ozveme