DUCTILE 500 ML - univerzální čistič

APC – univerzální čistič pro detailing. Vhodný pro vozy, které jsou obzvláště špinavé nebo určené k renovaci. Je univerzální a extrémně koncentrovaný čisticí prostředek se silným účinkem. Lze jej efektivně použít na všech typech povrchů, a to jak pro vnitřní, tak i vnější části vozu.
Cena s DPH
350 Kč
289 Kč bez DPH
Hlídat dostupnost
MF-LAB39
EAN: 8005553020507
Přidat do oblíbených
Více o produktu
Parametry
Ke stažení
Ductile

#DÙCTILE® je výrobek vhodný pro vozy, které jsou obzvláště špinavé nebo určené k renovaci. Je univerzální a extrémně koncentrovaný čisticí prostředek se silným účinkem. Lze jej efektivně použít na všech typech povrchů, a to jak pro vnitřní, tak i vnější části vozu. Výrobek byl certifikován společností Alcantara® pro odstranění houževnatých skvrn, jako jsou nápoje nebo organické zbytky, které je obtížné odstranit, aniž by došlo ke změně barvy či struktury. Jeho inovativní kationtové povrchově aktivní látky zanechávají látku měkkou a příjemnou na dotek, což je pro APC neobvyklé.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Pro hluboké a jemné čištění plastových dílů doporučujeme použít kartáč pro snadnou práci s pěnou. Díky technologii „Odour Block“ neutralizuje nežádoucí pachy v interiéru vozu, jako je zápach cigaret. Zanechávající dlouhotrvající čistou a svěží vůni. Díky své vyvážené pěně je také ideální pro použití s vysavači nebo parními čističi. Pro venkovní čištění vozu doporučujeme následující ŘEŠENÍ: motor, kola z lehkých slitin a podběhy kol 1:3, práh dveří a předmytí 1:20 – 1:30 (v závislosti na nečistotách). Pro čištění interiéru doporučujeme následující 

ŘEDĚNÍ: textilie a koberce 1:10, plasty 1:20.
Jeho složení nezanechává žádné zbytky a snadno se oplachuje.

Objem: 0.5 l
Hmotnost: 0.58 kg
Výška kusu: 175
Šířka kusu: 70
Hloubka kusu: 70
Bezpečnostní listy
DUCTILE-500-ML - 500ml CZ Stáhnout
Listy detergentů
Ductile-500ml - kopie CZ Stáhnout

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?