DUCTILE - Univerzální čistič, 500ml

APC - univerzální čistič pro detailing. Je vhodný pro vozidla, která jsou obzvláště znečištěná nebo určená k renovaci. Tento univerzální a extrémně koncentrovaný čisticí prostředek má silný účinek. Lze ho efektivně použít na všech typech povrchů, a to jak uvnitř, tak vně vozidla.
Cena s DPH
360 Kč
298 Kč bez DPH
50 až 100 ks skladem
MF-LAB39
EAN: 8005553020507
Přidat do oblíbených
Více o produktu
Parametry
Ke stažení

#DUCTILE JE UNIVERZÁLNÍ A EXTRÉMNĚ KONCENTROVANÝ ČISTIČ od #Labocosmetica, ideální pro vozidla, která jsou extrémně znečištěná nebo potřebují renovaci.

Vlastnosti produktu:

  • ŠETRNÉ A HLOUBKOVÉ čistění
  • VŠESTRANNÉ použití
  • INOVATIVNÍ aktivní látky
 
DUCTILE1


#DÙCTILE®
je výrobek vhodný pro vozy, které jsou obzvláště znečištěné nebo potřebují renovaci. Jedná se o univerzální a extrémně koncentrovaný čisticí prostředek s vysokou účinností, vhodný pro použití na různých typech povrchů jak uvnitř, tak i vně vozidla.

Výrobek byl certifikován společností Alcantara® pro odstranění 
houževnatých skvrn, jako jsou skvrny z nápojů nebo organických zbytků, aniž by docházelo ke změně barvy nebo struktury materiálu. Jeho inovativní kationtové povrchově aktivní látky zanechávají povrch měkký a příjemný na dotek, což je pro APC neobvyklé.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Pro hluboké a jemné čištění plastových dílů doporučujeme kartáč s pěnou. Díky technologii „Odour Block“ neutralizuje nepříjemné pachy v interiéru vozidla, jako je zápach cigaret, a zanechává dlouhotrvající čistou a svěží vůni. Ideální pro vysavače nebo parní čističe.

ŘEDĚNÍ:
Textilie a koberce 1:10
Plasty 1:20
Motor, kola z lehkých slitin a podběhy 1:3
Práh dvěří a předmytí 1:20-1:30 (v závislosti na nečistotách
 

Objem: 0.5 l
Hmotnost: 0.58 kg
Výška kusu: 175
Šířka kusu: 70
Hloubka kusu: 70
Bezpečnostní listy
DUCTILE-500-ML - 500ml CZ Stáhnout
Listy detergentů
Ductile-500ml - kopie CZ Stáhnout

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?