Hustič pneumatik G

Stojanový hustič pneumatik
  • Kompresor: Ne
  • Manometr: Na pistoli
  • Rozměr: 520x1320x400
Hlídat dostupnost
G
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Italská společnost AD Produzione vyrábí špičkové hustiče pneu pro čerpací stanice, mycí centra i do pneuservisů a autoservisů, které zaujmou svou funkčností i designem.

Robustní konstrukce modelu G s rozměry 585x1320x420 a váhou 42 kg je vyrobená z odolné nerezové oceli. Kryt pneu hustiče je vyroben z kvalitního černého plastu. Tento hustič pneumatik můžeme polepit v barvách vaší společnosti, díky tomu vám můžeme hustič uzpůsobit přímo na míru, implemetovat vaše logo apod... Do vašeho provozu tak perfektně zapadne.

Certifikace italským Národním Metrickým Úřadem v souladu s evropskou směrnicí 86/217 EEC je samozřejmostí.

A jak si vede model G po stránce technických parametrů?

Model G – úsporný a efektivní

S napětím 230 V se můžete spolehnout na špičkovou výkonnost a spolehlivost. Jeho efektivní výkon je 0,5 Kw, jedná se tak i o velmi úsporný kus vybavení.

Manometr modelu G se nachází přímo na pistoli, zákazníci tak mají tlak v pneumatikách přímo při huštění na očích. Pomocí pistole probíhá i kompletní ovládání hustiče.

Stlačený vzduch do hustiče vede externí kompresor, který není součástí a musí se dokoupit zvlášť. Pořídit můžete vestavný kit kompresoru. Ten doporučujeme doplnit nezámrzným kitem kompresoru s termostatem, abyste předešli zamrzání kondenzátu během chladnějších měsíců.

Přizpůsobte hustič pneumatik svému provozu i zákazníkům s volitelnou výbavou

S volitelným LED osvětlením, vnějším krytem elektronického mincovníku a dalším vychytávkám, mezi které patří například také kit čtečka klíčů eurokey next nebo kit ručního ovládání můžete hustič pneumatik G přizpůsobit přesně na míru potřebám svého provozu.

Chcete hustič doplnit o výbavu, která zde není zmíněná? Kontaktujte našeho obchodního zástupce, který s vámi domluví veškeré podrobnosti i vylepšení.

Technické parametry

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytČerný plast
Napětí230 V
Výkon0,5 kW
MincovníkElektronický
Váha42 kg
Rozměry585x1320x420
KompresorNe
ManometrNa pistoli
OvládáníPomocí pistole

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?