Hustič pneumatik GC

Stojanový hustič pneumatik
  • Kompresor: Ne
  • Manometr: Na pistoli
  • Rozměry: 300x1550x250
Hlídat dostupnost
GC
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Stojanový hustič pneumatik GC je vhodným nástrojem pro rozšíření služeb řidičům na čerpací stanici, v mycích centrech, nebo pomocníkem v autoservisu nebo pneuservisu.

Hustič pneumatik GC vyrábí italská společnost A. D. Produzione, ta se zaměřuje na inovativní a designové doplňky do samoobslužných zón pro řidiče. Hustič GC, stejně jako ostatní hustiče od této společnosti, je certifikovaný stroj Národním metrickým úřadem a splňuje podmínky evropské směrnice 86/217 EEC.

Model GC má konstrukci vyrobenou z odolné nerezové oceli s krytem z černého plastu. Moderní design můžete podpořit i polepy ve vašich firemních barvách tak, aby zapadl do vizuální identity vaší značky.

Kompaktní rozměry stroje 350x1550x260 mm umožňují umístit hustič kdekoliv v prostoru a v případě nutnosti jej jednoduše přestěhovat.

Hustič pracuje pod napětím 230 V s výkonem 0,5 kW, tyto parametry umožňují úsporný provoz zařízení.

Manometr je umístěn na pistoli a umožní zákazníkům snadno a přesně kontrolovat tlak v pneumatikách. Řidiči jednoduše ovládají hustič pomocí pistole s ventilem pro nafouknutí, případně vyfouknutí pneumatiky.

Hustič pneumatik GC nemá zabudovaný kompresor, proto je nutné jej připojit k externímu kompresoru. Externí kompresor můžete nahradit i dokoupením vestavěného kitu kompresoru. Celoroční provoz hustiče zajistíte nezámrzným kitem kompresoru s termostatem, který zabrání zamrzání kondenzátu v zimních měsících. Tento kit není součástí základní oddávky.

Model GC je vybaven elektronickým mincovníkem, který usnadní zákazníkům platbu další doplňky jako jsou: čtečka klíčů eurokey next, ruční ovládání, zásobník mincí pro mincovník, vnější kryt elektronického mincovníku, kryt z nerezové oceli, LED osvětlení. 

Technické parametry:

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytČerný plast
Napětí230 V
Výkon0,5 kW
MincovníkElektronický
Rozměry350x1550x260
KompresorNe
ManometrNa pistoli
OvládáníPomocí pistole
  • Pozn.: Kompresor není součástí stroje. Stlačený vzduch musí být do stroje doveden z externího kompresoru nebo dokoupením vestavného kitu kompresoru. Doporučujeme i doplnění nezámrzný KIT kompresoru včetně termostatu, proti zamrzání kondenzátu v zimních měsících.

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?