Hustič pneumatik GCP – 160

Stojanový hustič pneumatik
  • Konstrukce: Nerezová ocel 
  • Manometr: průměr 160
  • Rozměry: 300x1550x250
Hlídat dostupnost
GCP – 160
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Stojanový hustič pneumatik GCP-160 je vhodným strojem na čerpací stanice, do mycích center, autoservisů nebo pneuservisů.

Hustič pneumatik GCP-160 vyrábí italská společnost A. D. Produzione, která se zaměřuje na inovativní a designové doplňky do samoobslužných zón pro řidiče. Hustič GCP-160 je certifikovaný stroj Národním metrickým úřadem a splňuje podmínky evropské směrnice 86/217 EEC.

Model GCP-160 má konstrukci vyrobenou z odolné nerezové oceli s krytem z černého plastu. Můžete se tak spolehnout na moderní italský design, který vám dodáme i s polepy ve vašich firemních barvách tak, aby zapadl do vizuální identity vaší značky.

Kompaktní rozměry stroje 350x1550x260 mm a váha 25 kg umožňují instalovat hustič kdekoliv ve vašem provozu a v případě nutnosti jej jednoduše přemístíte.

Díky napětí 230 V je zajištěn spolehlivý provoz a energeticky efektivní výkon 0,5 kW umožňuje úsporný provoz zařízení.

Přehledný a velký manometr s průměrem 160 mm umožní zákazníkům snadno a přesně kontrolovat tlak v pneumatikách.

Hustič pneumatik GCP-160 je nutné připojit k externímu kompresoru, který není součástí základní výbavy. Externí kompresor můžete nahradit i dokoupením vestavěného kitu kompresoru. Abyste zajistili celoroční provoz hustiče, doporučujeme i doplnění o nezámrzný kit kompresoru s termostatem, který zabrání zamrzání kondenzátu v zimních měsících.

Hustič je vybaven elektronickým mincovníkem a jednoduchým ovládacím panelem, které usnadní zákazníkům platbu i použití stroje.

Hustič pneumatik GCP-160 nabízí širokou škálu volitelné výbavy, díky níž můžete přizpůsobit zařízení potřebám vašeho provozu a vašich zákazníků.

Mezi volitelné doplňky patří čtečka klíčů eurokey next, ruční ovládání, zásobník mincí pro mincovník, vnější kryt elektronického mincovníku, kryt z nerezové oceli, LED osvětlení. 

Technické parametry

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytČerný plast
Napětí230 V
Výkon0,5 kW
MincovníkElektronický
Váha25 kg
Rozměry350x1550x260
KompresorNe 
Manometrø 160
Ovládání Ovládacím panelem

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?