Hustič pneumatik GCP – 80

​​​​​​Stojanový hustič pneumatik.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Manometr: průměr 80
  • Rozměry: 300x1550x250
Hlídat dostupnost
GCP – 80
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Hustič pneumatik GCP-80 je dalším doplňkem čerpací stanice, mycího centra, autoservisu, pneuservisu, který umožní řidičům změřit a doplnit tlak v pneumatikách.

Hustič pneumatik od italské společnosti A. D. Produzione je profesionální certifikovaný stroj Národním metrickým úřadem a splňuje podmínky evropské směrnice 86/217 EEC.

Model GCP-80 má konstrukci z odolné nerezové oceli s krytem z černého plastu. Italský design oživí váš provoz a my vám hustič dodáme i s polepy ve vašich firemních barvách tak, aby zapadl do vizuální identity vaší značky.

Jeho kompaktní rozměry 350x1550x260 mm a váha 25 kg umožňují instalovat hustič kdekoliv ve vašem provozu a v případě nutnosti jej jednoduše přemístíte.

Hustič pneumatik pracuje pod napětím 230 V s výkonem 0,5 kW. Je tak zajištěn spolehlivý a energeticky úsporný provoz zařízení.

Manometr s průměrem 80 mm umožní zákazníkům snadno a přesně kontrolovat tlak v pneumatikách.

Hustič pneumatik GCP-80 je nutné připojit k externímu kompresoru, který není součástí základní výbavy. Pokud nemáte přístup k externímu kompresoru, můžete si z volitelné výbavy pořídit vestavěný kit kompresoru. Doporučujeme i doplnění o nezámrzný kit kompresoru s termostatem, který zabrání zamrzání kondenzátu v zimních měsících. S tímto doplňkem zajistíte bezproblémový celoroční provoz stroje.

Hustič je vybaven elektronickým mincovníkem a jednoduchým ovládacím panelem, které usnadní zákazníkům platbu i použití stroje.

Hustič pneumatik GCP-80 nabízí širokou škálu volitelné výbavy, díky níž můžete přizpůsobit zařízení potřebám vašeho provozu a vašich zákazníků.

Mezi volitelné doplňky patří čtečka klíčů eurokey next, ruční ovládání, zásobník mincí pro mincovník, vnější kryt elektronického mincovníku, kryt z nerezové oceli, LED osvětlení. 

KompresorNerezová ocel
Horní krytČerný plast
Napětí230 V
Výkon0,5 kW
MincovníkElektronický
Váha25 kg
Rozměry350x1550x260
KompresorNe 
Manometrø 80
Ovládání Ovládacím panelem

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?