Hustič pneumatik GGO 160

Stojanový hustič pneumatik
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Ovládání: Ovládacím panelem
  • Rozměry: 520x1320x400
Hlídat dostupnost
GGO160
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Stojanový hustič pneumatik GGO-160 je vhodným doplňkem do vaší čerpací stanice, do mycího centra, autoservisu nebo pneuservisu. Poskytněte svým zákazníkům komplexní služby ohledně úklidu, čištění a údržby vozidel.

Hustič pneumatik GGO-160 vyrábí italská společnost A. D. Produzione, světový lídr inovativních a designových doplňků do samoobslužných zón pro řidiče. Hustič GGO-160 je certifikovaný stroj Národním metrickým úřadem a splňuje podmínky evropské směrnice 86/217 EEC.

Hustič pneumatik GGO-160 má konstrukci vyrobenou z kvalitní nerezové oceli s krytem z černého plastu, což přístroji dodává moderní vzhled. Stojan vám dodáme i s polepy ve vašich firemních barvách tak, aby zapadl do vizuální identity vaší značky. Kvalitní výrobní materiály zaručují vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám a také mechanickému poškození.

Kompaktní rozměry stroje 585x1320x420 mm a váha 42 kg zaručují stabilitu stojanu a umožňují instalovat hustič kdekoliv ve vašem provozu.

Stojan pracuje pod napětím 230 V s výkonem 0,5 kW a umožňuje tak úsporný provoz zařízení.

Přehledný a velký manometr s průměrem 160 mm ukazuje zákazníkům tlak v pneumatikách.

Hustič pneumatik GGO-160 je nutné připojit k externímu kompresoru, ten není součástí základní výbavy. Pokud nemáte připojení k externímu kompresoru, nabízíme z volitelné výbavy kit vestavěného kompresoru. Celoroční provoz hustiče pneumatik zajistíte doplněním nezámrzného kitu kompresoru s termostatem, který zabrání zamrzání kondenzátu v zimních měsících.

Hustič je vybaven elektronickým mincovníkem a jednoduchým ovládacím panelem, které usnadní zákazníkům platbu i použití stroje.

Hustič pneumatik GGO-160 nabízí širokou škálu volitelné výbavy, díky níž můžete přizpůsobit zařízení potřebám vašeho provozu a vašich zákazníků – čtečka klíčů eurokey next, ruční ovládání, zásobník mincí pro mincovník, vnější kryt elektronického mincovníku, kryt z nerezové oceli, LED osvětlení. 

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytČerný plast
Napětí230 V
Výkon0,5 kW
MincovníkElektronický
Váha42 kg
Rozměry585x1320x420
KompresorNe
Manometrø 160
OvládáníOvládacím panelem

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?