Hustič pneumatik GGO 80

Stojanový hustič pneumatik
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Ovládání: Ovládacím panelem
  • Rozměry: 520x1320x400
Hlídat dostupnost
GGO80
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Hustič pneumatik GGO 80 od společnosti A. D Produzione splňuje veškeré inovativní a designové požadavky pro čerpací stanice, autoservisy, pneuservisy nebo mycí centra. Tento italský výrobce se zaměřuje na výrobu moderních doplňků do samoobslužných zón pro řidiče.

Všechny hustiče od této společnosti jsou certifikovány italským Národním metrickým úřadem a splňují požadavky evropské směrnice 86/217 EEC.

Model GGO 80 pracuje pod napětím 230 V s výkonem 0,5 kW, to vám zaručuje bezproblémový a energeticky úsporný provoz.

Model GCP-160 nemá zabudovaný kompresor a je nutné ho připojit k externímu kompresoru. Externí kompresor můžete nahradit i dokoupením vestavěného kitu kompresoru. Abyste zajistili celoroční provoz hustiče, doporučujeme i doplnění o nezámrzný kit kompresoru s termostatem, který zabrání zamrzání kondenzátu v zimních měsících.

Stojanový hustič pneumatik GGO 80 má robustní konstrukci z nerezové oceli s horním krytem z černého plastu. Stroj můžeme opatřit polepy ve vašich firemních barvách tak, aby zapadl do vizuální identity vašeho provozu. Použité materiály zajišťují odolnost vůči povětrnostním podmínkám a také vůči mechanickému poškození. Můžete se tak spolehnout na dlouholetou životnost.

Kompaktní rozměry 585x1320x420 mm a váha 42 kg zaručují stabilitu stojanu, ale také variabilitu, kdy můžete hustič instalovat kdekoliv ve vašem provozu.

Elektronický mincovník usnadňuje zákazníkům platbu za službu. Vestavěný manometr o průměru 80 mm zase ukazuje přehledně tlak v pneumatikách. Ovládání stroje je pro řidiče jednoduché díky praktickému a intuitivnímu ovládacímu panelu.

Hustič pneumatik můžete přizpůsobit svému provozu a potřebám zákazníkům dokoupením volitelné výbavy, která zahrnuje: kit čtečku klíčů eurokey next, kit ručního ovládání, zásobník mincí pro mincovník, vnější kryt elektronického mincovníku, horní kryt z nerezové oceli a LED osvětlení.

Technické parametry

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytČerný plast
Napětí230 V
Výkon0,5 kW
MincovníkElektronický
Váha42 kg
Rozměry585x1320x420
KompresorNe
Manometrø80
OvládáníOvládacím panelem
  • Pozn.: Kompresor není součástí stroje. Stlačený vzduch musí být do stroje doveden z externího kompresoru nebo dokoupením vestavného kitu kompresoru. Doporučujeme i doplnění nezámrzný KIT kompresoru včetně termostatu, proti zamrzání kondenzátu v zimních měsících.

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?