Klepač koberečků BCI

Se šuplíkem pro sběr prachu.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Rozměry: 565x990x300
Hlídat dostupnost
BCI
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Nabídněte svým zákazníkům v samoobslužné čisticí zóně kompletní úklid interiéru jejich vozidla. Doplňte své mycí centrum, nebo čerpací stanici klepačem koberečků BCI od italské společnosti A. D. Produzione, ta se specializuje na doplňky do čisticích zón.

Tento klepač je skvělou volbou a je navržen pro použití v samoobslužných čisticích zónách, kterou můžete doplnit i praktickými moderními pračkami koberečků. Řidiči tak mají možnost vyčistit interiér automobilu na jednom místě.

Robustní konstrukce o rozměrech 565 x 990 x 300 mm a váze 30 kg je vyrobena z nerezové oceli AISI 304. Díky použitému kvalitnímu materiálu a žárově pozinkované konstrukci je zajištěna dlouhá životnost a odolnost proti vlivům počasí a mechanickému poškození.

Klepač BCI je vybaven šuplíkem pro sběr prachu, který obsluha jednoduše vyprázdní. Mřížka a uzavřená konstrukce zajistí, že se prach z koberečků nerozlítně do okolí a nezašpiní okolní prostor.

Klepač koberečků BCI se připevní k zemi v osmi bodech. I tak můžete klepač díky jeho rozměrům a váze snadno přemisťovat v rámci svého provozu. Doporučujeme umístění v dostatečné vzdálenosti od finální úpravy vozidel, aby prach z koberečků neznečistil prachem právě umytá vozidla.

I tento model můžeme opatřit polepy v brandových barvách, tak aby zapadl do vizuálního stylu vašeho mycího centra.

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?