Klepač koberečků BX-P

Mřížkový klepač koberečků
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Rozměry: 750x960x490
Hlídat dostupnost
BX-P
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Rozšiřte nabídku svého mycího centra nebo čerpací stanice o samoobslužnou čisticí zónu a nabídněte řidičům kompletní úklid vozidla, nejen exteriéru, ale také interiéru.

Klepač koberečků BX-P vám umožní poskytovat komplexní čištění interiéru vozidel ve vaší samoobslužné čisticí zóně. Tento praktický klepač od renomované italské společnosti A.D. Produzione se vyznačuje mřížkovou konstrukcí a je ideálním doplňkem pro vaše mycí centrum či čerpací stanici. K dokonalosti už stačí nabídnout řidičům také praktickou moderní pračku koberečků.

Tento klepač se může pochlubit robustní konstrukcí o rozměrech 750 x 960 x 490 mm a váhou 30 kg. Díky těmto rozměrům je zaručena stabilita a odolnost.

Klepač koberečků BX-P je vyrobený z nerezové oceli AISI 304 a s žárově pozinkovanou konstrukcí, tato úprava nabízí vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a mechanickému opotřebení a zaručuje jeho dlouhou životnost.

Čtyři nohy BX-P snadno připevníte k zemi pomocí šroubů. Díky jeho rozměrům a váze ho můžete pohodlně přemisťovat dle potřeby. Doporučujeme však jeho umístění v dostatečné vzdálenosti od vozidel, která prošla finální úpravou, aby se zabránilo nechtěnému znečištění prachem.

S klepačem koberečků BX-P nabídnete zákazníkům skvělý nástroj pro efektivní a snadné čištění interiéru jejich vozidel.

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?