Kombinovaný stroj AD00SA-GG160
Kombinovaný stroj s vysavačem a hustičem pneumatik se samočisticím filtrem.
- Konstrukce: Nerezová ocel s krytem z černého plastu
- Mincovník: Elektronický
- Manometr: ø160
Kombinovaný stroj AD00SA-GG160 v sobě spojuje jednoduchý vysavač se samočistícím filtrem a huštěním pneumatik.
Zákazníkům vašeho provozu umožní snadnou a komplexní péči o vůz na jednom místě. Výhodou kombinovaného stroje tohoto typu je minimální potřeba údržby.
Samočistící filtr se stará o konstantní efektivitu vysávání. Obsluha musí jen jednou za dva týdny vysypat nádobu vysavače. Filtr se mění přibližně jednou za dva až tři roky.
Vysavač pohání motor s výkonem 2,2 kW a jeho sací výkon 320 m3, což znamená, že si poradí i s náročnější prací rychle a důsledně.
Manometr hustiče pneumatik s průměrem 160 mm se nachází v úrovni očí. Samotná obsluha hustiče i vysavače je velmi snadná a pohodlná.
Dalším bonusem tohoto kombinovaného stroje jsou také jeho rozměry 637x1600x560, se kterými se pohodlně vejde do každého provozu.
Přizpůsobení na míru
Konstrukci tohoto kombinovaného stroje tvoří nerezová ocel, horní kryt je z černého plastu, který můžeme na přání polepit v barvách v barvách vaší společnosti.
Technické parametry
Konstrukce | Nerezová ocel |
Horní kryt | Černý plast |
Filtr | Samočistící |
Napětí | 400 V |
Výkon | 2,2 kW |
Objem sání | 320 m3 |
Mincovník | Elektronický |
Váha | 125 kg |
Rozměry | 637x1600x560 |
Manometr | ø160
|