Partnerství se Shell

Shell je dlouhodobým partnerem mezinárodních značek a závodníků. Tato partnerství umožňují oboustranně výhodnou spolupráci na technickém vývoji a v oblasti motorsportu s cílem umisťovat se na nejvyšších pozicích.

Scuderia Ferrari

Scuderia Ferrari

Partnerství společnosti Shell se Scuderia Ferrari existuje již od prvního seriálu mistrovství světa FIA Formule 1 v roce 1950, což z něj činí jednu z nejdéle fungujících a nejúspěšnějších spoluprací v historii motorsportu. 


Hyundai

Hyundai

Společnost Shell pokračuje v úspěšném partnerství se společností Hyundai Motorsport v mistrovství světa FIA ve World Rally Championship (WRC) jako obhájce titulu mistra světa výrobců.


Ducati

Ducati

Naše technické partnerství s Ducati Corse se rozrostlo v jednu z nejúspěšnějších kooperací v motorsportu. Spolupracujeme s týmem Ducati bok po boku a poznatky z extrémního testování na závodní trati využíváme k tomu, abychom motorkářům po celém světě poskytovali vysoce výkonné produkty, jako jsou oleje Shell Advance.


Nissan

Nissan

Partnerství společnosti Shell se společností Nissan v rámci série elektrických závodů Formule E umožňuje oběma společnostem spojit své inovace v oblasti e-mobility a zdroje pro výzkum a vývoj, aby pomohly zákazníkům elektrických vozidel po celém světě.


BMW

BMW

Technické partnerství společnosti Shell a BMW Motorsport je nejnovější kapitolou v mnohaleté historii společnosti Shell v DTM a závodech silničních vozů.


ČVUT


Od roku 2021 jsme partnerem formulí navrhovaných a konstruovaných studenty ČVUT pracující pod hlavičkou CTU CarTech.