Pračka koberečků LT230-B

Ideální pro mytí textilních i gumových koberečků o maximální šíře 55 cm.
  • Rozměry: 800x900x550
Hlídat dostupnost
LT230-B
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Italská společnost A. D. Produzione, která se specializuje na doplňky čisticích zón interiérů vozidel, nabízí inovativní a moderní antibakteriální pračku koberečků LT230-B. Tato pračka koberečků je ideálním doplňkem pro samoobslužnou čisticí zónu mycího centra, nebo čerpací stanice.

Pračka koberečků LT230-B s antibakteriálním kitem je ideálním přístrojem na mytí textilních a gumových koberečku o maximální šířce 55 cm.

Pračku s kompaktními rozměry 800x900x550 mm a hmotností 72 kg zapojíte kdekoliv ve vaší samoobslužné čisticí zóně, kde máte napětí 230 V. Navíc pračku můžete v případě potřeby jednoduše stěhovat a přemisťovat. Pračku kobrečků dodáme i s moderními polepy ve vašich brandových barvách tak, aby zapadla do vizuálního konceptu vašeho mycího centra nebo čerpací stanice.

Zařízení pracuje na napětí 230 V v jedné fázi s výkonem 1,0 kW.

Nerezová konstrukce zajišťuje dlouhou životnost a hlavně vysokou odolnost přístroje, který je ve venkovních prostorách vystaven různým podmínkám klimatickým podmínkám.

Standardní protizámrzový systém zajišťuje bezproblémový provoz při nízkých teplotách v zimních měsících.

Praktický elektronický mincovník usnadňuje zákazníkům platby při použití pračky. Elektronický pedál umožňuje řidičům jednoduchou obsluhu přístroje, není důležitý dozor obsluhy.

Díky široké nabídce volitelné výbavy, která je za příplatek, můžete přístroj přizpůsobit vašemu provozu a zákazníkům – Kit čtečka klíčů eurokey next zjednoduší platby pravidelných zákazníků. Kit ručního ovládání, zásobník mincí pro mincovník, nebo vnitřní kryt elektronického mincovníku, který zvýší bezpečnost vašich tržeb, zvýší komfort pro vaše zákazníky.

Pračku také můžete doplnit bočním/horním odkládacím prostorem na vyčištěné koberečky. Mytí koberečků probíhá automaticky, koberečky mohou zůstat po vyjmutí lehce vlhké, proto dbejte na svou bezpečnost především u gumových koberečků.

S pračkou koberečků LT230-B zvýšíte atraktivitu a ziskovost svého mycího centra a nabídnete svým zákazníkům nejen účinný, ale i praktický doplněk na čištění interiéru vozidel.

KonstrukceNerezová ocel
Napětí230 V jedna fáze
Výkon1,0 kW
Antibakteriální kitAno
Protizámrzový systémStandard
MincovníkElektronický
PedálElektronický
Váha72 kg
Rozměry800x900x550

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?