Pračka koberečků LT230 – ECO

Ideální pro mytí textilních i gumových koberečků o maximální šíře 55 cm.
  • Mincovník: Mechanický
Hlídat dostupnost
LT230 – ECO
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Pračka koberečků LT230 - ECO je ideálním zařízením pro mytí textilních i gumových koberečků o maximální šíře 55 cm. Touto pračkou od italské společnosti A. D. Produzione, která se specializující na doplňky pro čištění interiérů vozidel, rozšíříte služby své samoobslužné čisticí zóny mycího centra nebo čerpací stanice.

Řidiči si tak mohou kompletně vyčistit interiér vozidla na jednom místě a vy získáte loajální zákazníky, kteří se k vám budou vracet.

Tato moderní pračka je navržena pro napětí 230 V jedné fáze a má výkon 1,0 kW. Tato pračka však nemá protizámrzový systém.

Tato pračka je vybavena mechanickým mincovníkem, který usnadňuje zákazníkům platby. Mytí koberečků probíhá automaticky, a po vyjmutí mohou koberečky zůstat lehce vlhké, především u gumových koberečků si dejte pozor.

Pračka na koberečky LT230 – ECO má konstrukci z kvalitní nerezové oceli, která je odolná vůči klimatickým podmínkám během celého roku a zajišťuje dlouhou životnost. Kromě mechanického mincovníku je pračka vybavena také mechanickým pedálem pro snadnou obsluhu.

S váhou 72 kg a kompaktními rozměry 800x900x550 mm je tato pračka snadno přizpůsobitelná vašim potřebám a především lehce přenositelná v rámci vašeho mycího centra. Pračku můžeme dodat s originálními polepy v barvách mycího centra, tak aby splňovala vizuální identitu vaší společnosti.

Pračku můžete vytunit i volitelnou výbavu za příplatek. Díky této výbavě přizpůsobíte pračku svému provozu, ale především zákazníkům. Pračku můžete doplnit kitem čtečky klíčů eurokey next, který stálým zákazníkům usnadní platby za službu. Dále je tu kit ručního ovládání, zásobník mincí pro mincovník, vnitřní kryt elektronického mincovníku a boční/horní odkládací prostor pro kobereček, kam si řidiči mohou odkládat umyté koberečky.

Pro více informací ohledně této volitelné výbavy se obraťte na našeho obchodního zástupce.

Držáky koberečků
KonstrukceNerezová ocel
Napětí230 V jedna fáze
Výkon1,0 kW
Protizámrzový systémNe
MincovníkMechanický
PedálMechanický
Váha72 kg
Rozměry800x900x550

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?