Pračka koberečků LT230

Ideální pro mytí textilních i gumových koberečků o maximální šíře 55 cm.
  • Rozměry: 800x900x550
Hlídat dostupnost
LT230
Přidat do oblíbených
Více o produktu

LT230 od italské společnosti A. D. Produzione. Tato společnost se specializuje na doplňky čistících zón a nabízí široký sortiment inovativního a moderního vybavení pro mycí centra.

Pračka koberečků LT230 je ideálním přístrojem na mytí textilních a gumových koberečku o maximální šířce 55 cm.

Tento výkonný přístroj s kompaktními rozměry 800x900x550 mm a hmotností 72 kg zapojíte kdekoliv ve vaší samoobslužné čisticí zóně. Navíc jej můžete v případě potřeby jednoduše stěhovat a přemisťovat. Zařízení pracuje na napětí 230 V v jedné fázi a disponuje výkonem 1,0 kW.

Konstrukce pračky je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení a klimatickým podmínkám.

Pračka LT230 je vybavena standardním protizámrzovým systémem, který zajišťuje bezproblémový provoz při nízkých teplotách.

Pračku vám můžeme dodat s polepy ve vašich firemních barvách tak, aby zapadla do vizuálního konceptu vašeho mycího centra.

Praktický elektronický mincovník usnadní zákazníkům platby při využití přístroje, řidiči nemusí rozměňovat mince. Elektronický pedál zajišťuje jednoduchou obsluhu pračky.

Díky široké nabídce volitelné výbavy, která je za příplatek, můžete přístroj přizpůsobit vašemu provozu a zákazníkům.

Kit čtečka klíčů eurokey next zjednoduší platby pravidelných zákazníků. Můžete si také opatřit kit ručního ovládání, zásobník mincí pro mincovník, nebo vnitřní kryt elektronického mincovníku, který zvýší bezpečnost vašich tržeb. Pračku také můžete doplnit bočním/horním odkládacím prostorem na vyčištěné koberečky.

Mytí probíhá automaticky, obsluha přístroje je pro zákazníky jednoduchá, koberečky mohou zůstat po vyjmutí lehce vlhké.

S pračkou koberečků LT230 zvýšíte atraktivitu svého mycího centra a Doplňte svou samoobslužnou čisticí zónu mycího centra, nebo čerpací stanice, pračkou koberečků nabídnete svým zákazníkům nejen účinný, ale i praktický způsob čištění jejich koberečků.

KonstrukceNerezová ocel
Napětí230 V jedna fáze
Výkon1,0 kW
Antibakteriální kitNe
Protizámrzový systémStandard
MincovníkElektronický
PedálElektronický
Váha72 kg
Rozměry 800x900x550

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?