Pračka koberečků LT400-B

Ideální pro mytí textilních i gumových koberečků o maximální šíře 55 cm.
  • Rozměry: 800x900x550
Hlídat dostupnost
LT400-B
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Doplňte svou samoobslužnou čisticí zónu na čerpací stanici, nebo v mycím centru o antibakteriální pračku koberečků LT400-B od italské společnosti A. D. Produzione.

Tato inovativní pračka koberečku LT400 je ideálním čističem textilních i gumových koberečku o maximální šířce 55 cm. Výrobce A. D. Produzione se zaměřuje na doplňky do čisticích zón interiérů vozidel.

Tato pračka má kompaktní 800x900x550 mm a její hmotnost je 72 kg, jde tedy o snadno přenosný přístroj, který můžete postavit kdekoliv v prostoru samoobslužné čisticí zóny, kde máte napětí 400 V tři fáze 3P+n. Pračka koberečků pracuje s výkonem 1,0 kW.

Robustní konstrukce je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Tento materiál zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení a klimatickým podmínkám. Antibakteriální pračka koberečků LT400-B je vybavena standardním protizámrzovým systémem, který zajišťuje bezproblémový provoz i při nízkých zimních teplotách.

Pračku vám můžeme dodat s polepy ve vašich firemních barvách tak, aby ladila s vizuální identitou vašeho mycího centra nebo čerpací stanice.

Praktický elektronický mincovník usnadní zákazníkům jejich platby za službu. Elektronický pedál zase zajistí jednoduchou obsluhu přístroje, ovládání je intuitivní a zákazníci nepotřebují žádný dohled.

Antibakteriální pračka LT400-B má volitelnou výbavu za příplatek. Přístroj tak můžete přizpůsobit svému mycímu centru a zákazníkům. Kit čtečka klíčů eurokey next zjednodušuje platby pravidelných zákazníků. Dalším volitelným prvkem je kit ručního ovládání, zásobník mincí pro mincovník, nebo vnitřní kryt elektronického mincovníku, který ještě více zvyšuje bezpečnost vašich tržeb. Pračku také můžete doplnit bočním/horním odkládacím prostorem na umyté koberečky.

Mytí koberečků probíhá automaticky a koberečky mohou zůstat lehce vlhké. Pravidelná a nenáročná údržba přístroje zajistí jeho dlouhou životnost.

Antibakteriální pračka koberečků LT400-B nabízí skvělé vylepšení vaší čisticí zóny interiéru vozidel.

KonstrukceNerezová ocel
Napětí400 V tři fáze 3P+n
Výkon1,0 kW
Antibakteriální kitAno
Protizámrzový systémStandard
MincovníkElektronický
PedálElektronický
Váha72 kg
Rozměry800x900x550

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?