Pračka koberečků LT400

Ideální pro mytí textilních i gumových koberečků o maximální šíře 55 cm.
  • Rozměr: 800x900x550
Hlídat dostupnost
LT400
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Představujeme další skvělý doplněk do samoobslužné čisticí zóny mycích center nebo čerpacích stanic. Pračka koberečku LT400 je ideálním čističem textilních i gumových koberečku o maximální šířce 55 cm. Toto zařízení vyrábí italská společnost A. D. Produzione, která se specializuje na inovativní doplňky právě do čisticích zón pro řidiče.Sostituzione spazzola Lavatappeti LT400 – AD Produzione

Tento výkonný přístroj má rozměry 800x900x550 mm a pracuje na napětí 400 V tři fáze 3P+n s výkonem 1,0 kW. Váha pračky je pouze 72 kg, jde tedy o kompaktní a snadno přenosný přístroj, který se vejde na jakékoliv místo ve vaší samoobslužné čisticí zóně.

Robustní konstrukce z nerezové oceli zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení a klimatickým podmínkám. Nemusíte se bát ani zimního období, protože pračka LT400 je vybavena standardním protizámrzovým systémem, který zajišťuje bezproblémový provoz i v nízkých teplotách. Tak jako u ostatních zařízení, můžeme vám pračku dodat s polepy ve vašich firemních barvách tak, aby ladila s vaší vizuální identitou.

Pračka je vybavena elektronickým mincovníkem, který usnadní zákazníkům platby. Elektronický pedál zase zajistí jednoduchou obsluhu přístroje.

Také pračka LT400 má volitelnou výbavu za příplatek, díky které můžete přístroj přizpůsobit vašemu mycímu centru a zákazníkům. Kit čtečka klíčů eurokey next zjednoduší platby pravidelných zákazníků. Můžete si také opatřit kit ručního ovládání, zásobník mincí pro mincovník, nebo vnitřní kryt elektronického mincovníku, který zvýší bezpečnost vašich tržeb. Pračku také můžete doplnit bočním/horním odkládacím prostorem pro koberečky.

Mytí probíhá automaticky a koberečky mohou zůstat lehce vlhké. Pravidelná a nenáročná údržba přístroje zajistí jeho dlouhou životnost.

S pračkou koberečků LT400 nabídnete svým zákazníkům nejen účinný, ale i praktický způsob čištění jejich koberečků.

KonstrukceNerezová ocel
Napětí400 V tři fáze 3P+n
Výkon1,0 kW
Antibakteriální kitNe
Protizámrzový systémStandard
MincovníkElektronický
PedálElektronický
Váha72 kg
Rozměry800x900x550

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?