PRIMUS - Všestranná aktivní pěna, 1000ml

Přejít na varianty produktu
Přidat do oblíbených
  Název Kód Skladem Cena s DPH /ks  
 | AutoMax Group
MF-LAB30
EAN: 8005553019556
5 až 50 ks 434 Kč
Více o produktu
Alternativní produkty
Související produkty
Ke stažení

Pěna se silným mycím účinkem


category-labocosmetica.jpg

#PRÌMUS má ve své kategorii vysokou mycí schopnost a úroveň bezpečnosti. Bez mechanického působení snadno odstraňuje hmyz, pryskyřice, silniční nečistoty včetně těch nejodolnějších.

#PRÌMUS je při různých poměrech ředění velmi všestranný: dokáže čistit ráfky, podběhy kol i ty nejcitlivější části karoserie.

S použitím pěnové pistole vytváří přilnavou, kompaktní a mokrou pěnu, která rychle rozpouští nečistoty a umožňuje snadné opláchnutí. Kromě toho může být díky svým nízkým odpařovacím vlastnostem aplikován také pomocí běžných rozprašovačů, čímž se zabrání nepříjemným zbytkům suchého přípravku během fáze sušení.

 #PRÌMUS je prvním přípravkem pro předmytí v sektoru detailingu, který získal certifikaci VDA, Německého nezávislého orgánu, který certifikuje kompatibilitu chemikálií na těch nejcitlivějších materiálech u automobilů a motocyklů. 

#PRÌMUSTM je alkalický mycí přípravek bez přítomnosti žíravých solí. Lze jej použít bez rizika a při zachování jeho vynikajících vlastností na jakémkoli laku nebo materiálu, a to i na těch nejcitlivějších lacích a materiálech na sportovních vozech a motocyklech. Díky speciálnímu složení lze #PRÌMUS bez problémů použít na povrchy ošetřené vosky, sealanty nebo jinými coatingy. 

Přípravek #PRÌMUS byl důkladně zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů.

NEVE - Neutrální aktivní šampon, 1000ml

NEVE - Neutrální aktivní šampon, 1000ml

Rukavice Ma-fra

Rukavice Ma-fra

Kbelík COMODO

Kbelík COMODO

Dvojitá rukavice - mikrovlákno

Dvojitá rukavice - mikrovlákno

Houba z mikrovlákna - COMFORT

Houba z mikrovlákna - COMFORT

TOP sušicí utěrka 60x80cm

TOP sušicí utěrka 60x80cm

Bezpečnostní listy
PRIMUS-1000-ML - 1L MF-LAB30 CZ Stáhnout

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?