SATINO - Šampon pro matné laky, 500ml

Účinný šampon s vynikajícím čisticím účinkem, ideální pro matné laky nebo polepy aut. Zanechává na karoserii účinnou ochranu proti UV záření po dobu minimálně dvou týdnů.
Cena s DPH
430 Kč
355 Kč bez DPH
50 až 100 ks skladem
MF-LAB05
EAN: 8005553018221
Přidat do oblíbených
Více o produktu
Parametry
Ke stažení


Satino

#SÀTINOTM je účinný šampon s vynikajícím čisticím účinkem, ideální pro matné laky nebo polepy aut (car wrapping - fólie). Zanechává na karoserii účinnou ochranu proti UV záření po dobu minimálně dvou týdnů. Matné povrchy vyžadují specifickou formuli přípravku, která karoserii chrání a čistí beze změny saténového povrchu.

Samoschnoucí produkt značně usnadňuje následnou fázi vysoušení. Díky vysoké lubrikační schopnosti je zcela bezpečný pro všechny aplikované vosky. Na karosérii vytváří hedvábný efekt, přičemž nenarušuje matový
efekt laku či fólie. 

Díky snadnému oplachu zabraňuje tvorbě pruhů či jakýchkoli stop při fázi vysoušení. Přítomnost speciálních činidel, jejichž účelem je odebírat z vody částice vápníku a hořčíku, zvyšují výkonnost produktu a účinnost volných povrchově aktivních látek pro co nejlepší účinek. Tyto vlastnosti umožňují dosažení vynikajících výsledků i v přítomnosti tvrdé vody i při použití na běžných lacích. 

Přípravek #SÀTINOTM byl zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů.

Ředění: 
Silné znečištění 1:60

Střední znečištění 1:80

Mírné znečištění 1:100

Objem: 0.5 l
Hmotnost: 0.58 kg
Listy detergentů
Satino-sampon-pro-matne-lky-500ml-ks CZ Stáhnout
Bezpečnostní listy
SATINO---Šampon-pro-matné-laky,-500ml-ks - 500ml CZ Stáhnout
SATINO-Šampon-pro-matné-laky,-500ml-ks - 500ml PL Stáhnout

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?