Sloupkový výdejník 4E

Výdejník tekutých produktů
4 vůně
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Čerpadla: Standard
  • Rozměry: 390x1480x380
Hlídat dostupnost
4E
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Sloupkový výdejník E4 je výdejník 4 vůní pro provonění interiéru vozidla. Tento stroj je dalším z inovativních doplňků do samoobslužné čisticí zóny pro řidiče, který vyrábí italská společnost A.D. Produzione, která se zaměřuje právě na designové a funkční doplňky pro mycí centra a čerpací stanice.

Tenot výdejník je navržen pro finální úpravy vnitřních částí vozidla a nabízí 4 vůně, které osvěží interiér.

Díky tomuto sloupkovému stojanu nabídnete řidičům „něco navíc” při kompletním úklidu jejich automobilu. Tento přístroj osloví i náročné zákazníky, kteří se k vám budou vracet a využijí nejen služby vašeho mycího centra, ale také další služby, které nabízíte. Zvyšte svou konkurenceschopnost.

Tento stroj nabízí až 4 různé parfémy (tekuté produkty), které jsou pomocí čerpadla tlačeny do trysky s tryskami a tím rozprašují vůni rovnoměrně.

Stojan s výdejníkem 4E doporučujeme umístit v blízkosti vysavačů, tak aby měli zákazníci vše po ruce.

Kompaktní konstrukce a kryt stojanu jsou vyrobeny z kvalitní odolné nerezové oceli. Tyto materiály vám zaručují nejen dlouhou životnost, ale také odolnost vůči vlivům počasí a mechanickému poškození.

Italský design stojanu můžeme podpořit také polepy ve vašich firemních barvách tak, aby stojan zapadl do vašeho prostředí a firemní identity.

Rozměry stojanu 310x1480x390 mm s hmotností 25 kg umožňují umístit stojan kamkoliv ve vašem provozu a v případě potřeby jej snadno přestěhujte na jiné místo.

Výdejník tekutých produktů 4E je napájen ve standardním napětí 230 V a má výkon 0,2 kW. Výdejník je vybaven standardním čerpadlem.

Praktický elektronický mincovník je určen na mince nebo žetony. Zákazníci tak snadno zaplatí za služby.Po vložení žetonu se výdejník aktivuje na předem určenou dobu.

Výdejník 4E můžete přizpůsobit svému provozu dokoupením volitelné výbavy. Kit čtečka klíčů eurokey next ještě více usnadní obsluhu stojanu, díky kitu ručního ovládání je možné ovládat výdejník manuálně.

Ve volitelné výbavě si můžete vybrat také zásobník mincí pro mincovník, vnitřní/vnější kryt elektronického mincovníku, který zvýší bezpečnost a ochranu mincovníku.

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?