Sloupkový výdejník 4ES

Výdejník tekutých produktů
4 vůně

Konstrukce: Nerezová ocel
Čerpadla: Nerezová ocel
Rozměry: 390x1480x380
Hlídat dostupnost
4ES
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Hledáte-li způsob, jak udělat čisticí zónu na vaší čerpací stanici nebo v mycím centru ještě atraktivnější pro zákazníky, doplňte ji sloupkovým výdejníkem 4ES se 4 vůněmi, které osvěží interiér vozidla.

Sloupkový výdejník 4ES vyrábí italská společnost A.D. Produzione, která se specializuje na inovativní a funkční doplňky pro mycí centra a čerpací stanice.

Výdejník 4ES nabízí čtyři různé vůně v tekuté formě, které jsou rovnoměrně aplikovány ve formě aerosolu v interiéru vozidla díky tryskám a čerpadlu. Zákazník si může zvolit vůni, která mu nejvíce vyhovuje. Můžete si být jisti, že s tímto přístrojem oslovíte i nejnáročnější řidiče.

Stojan s výdejníkem 4ES se doporučuje umístit v blízkosti vysavačů, aby měli zákazníci vše, co potřebují, po ruce.

Díky kompaktní konstrukci z kvalitní nerezové oceli s horním krytem též z nerezu, je stojan odolný vůči povětrnostním podmínkám a mechanickému opotřebení.

Stojan jsme schopni dodat s polepy ve vašich firemních barvách, aby zapadl do vašeho prostředí a podtrhl vaši firemní identitu.

Rozměry stojanu 310x1480x390 mm a jeho hmotnost 25 kg zaručují jednoduché umístění kdekoliv ve vašem provozu a snadné přesunutí, pokud potřebujete stojan přestěhovat.

Výdejník tekutých produktů 4ES je napájen ve standardním napětí 230 V a jeho výkon činí 0,2 kW. Čerpadlo z nerezové oceli zajistí spolehlivý provoz.

Stojan je vybaven praktickým elektronickým mincovníkem, který přijímá platby mincemi nebo žetony. Po vložení žetonu se výdejník aktivuje na dobu předem nastavenou.

Pokud hledáte další možnosti pro upgrade tohoto stojanu, nabízíme vám volitelnou výbavu, včetně kitu čtečky klíčů eurokey next, který usnadní obsluhu, nebo kitu ručního ovládání pro manuální řízení výdejníku.

Můžete si také vybrat zásobník mincí pro mincovník, vnitřní/vnější kryt elektronického mincovníku.


Technické parametry

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytNerezová ocel
Napětí230 V
Výkon0,2 kW
MincovníkElektronický
Váha25 kg
Rozměry310x1480x390
ČerpadlaNerezová ocel
Typ produktu4 vůně


Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?