Sloupkový výdejník DETERGI-I

Dávkovač směsi do ostřikovačů.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Nádrž: Externí 
  • Rozměry: 370x1550x300
Hlídat dostupnost
DETERGI-I
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Chcete-li nabídnout svým zákazníkům revoluční způsob, jak efektivně udržovat čistotu oken jejich automobilů, doplňte vaši samoobslužnou čisticí zónu dávkovačem směsi do ostřikovačů DETERGI-I od společnosti A.D. Produzione. Tento výrobce je špičkou v oboru a zaměřuje se na inovativní doplňky pro mycí centra a čerpací stanice.

Stojan s dávkovačem DETERGI-I je napájený standardním napětím 230 V a disponuje výkonem 0,2 kW.

Součástí zařízení je elektronický mincovník, který usnadňuje platbu mincemi nebo žetony. Po vložení žetonu se dávkovač aktivuje na předem nastavenou dobu. Zákazníci si mohou načerpat předem nastavené množství kapaliny na čištění oken automobilů, předem nastavené jsou 3 l tekutiny, kterou čerpají pomocí pistole. Druhý program je výdej vody, který je časově omezen, řidiči si tak mohou doplnit nádržku s vodou. Dávkovač je vybaven čerpadlem, které zajišťuje tok směsi z nádrže k pistoli.

Nádrž pro směs na čištění oken není součástí dodávky, a doporučujeme ji umístit v maximální vzdálenosti 15-20 metrů od stroje, nejlépe v technické místnosti.

Konstrukce přístroje je vyrobena z nerezové oceli s krytem také z nerezu. Kvalita materiálů zaručuje dlouhou životnost, odolnost vůči počasí a mechanickému poškození. Konstrukci dodáme i s polepy s grafikou ve vašich firemních barvách tak, aby zapadla do vaší firemní identity.

Široká volitelná výbava přizpůsobí výdejník vašemu provozu. Kit čtečky klíčů eurokey next pro ještě snazší obsluhu, nebo Kit ručního ovládání pro manuální řízení dávkovače. Můžete si také vybrat zásobník mincí pro mincovník, vnitřní/vnější kryt elektronického mincovníku, což zvyšuje bezpečnost a ochranu mincovníku, nebo nerezový kryt.

Technické parametry

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytNerezová ocel
Napětí230 V
Výkon0,2 kW
MincovníkElektronický
Váha50 kg
Rozměry485x1555x305
NádržExterní - není součástí dodávky
Pozn: Čerpadlo je součástí dodávky k umístění max 15-20 metrů od stroje (např. v technické místnosti).


Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?