Sloupkový výdejník DETERGI-V

Dávkovač směsi do ostřikovačů
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Nádrž: Vnitřní na 120 l
  • Rozměry: 920x1600x550
Hlídat dostupnost
DETERGI-V
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Nabídněte svým zákazníkům inovativní způsob, jak efektivně čistit a udržovat čistá okna jejich automobilů.

Dávkovač směsi do ostřikovačů DETERGI-V je revoluční zařízení navržené italskou společností A.D. Produzione, která se zaměřuje inovativní a funkční doplňky pro mycí centra a čerpací stanice. A přidejte k tomu ještě italský design a vaše samoobslužná čisticí zóna pro řidiče dostane nový rozměr.

Zákazníci si mohou načerpat předem nastavené množství kapaliny na čištění oken automobilů, předem nastavené jsou 3 l tekutiny, kterou čerpají pomocí pistole. DETERGI-V nabízí také druhý program – výdej vody, který je časově omezen.

Toto zařízení ocení zákazníci, kteří si potřebují nejen čistit okna, ale také doplnit nádržku s vodou.

Sloupkový výdejní s dávkovačem je napájený ve standardním napětí 230 V a disponuje výkonem 0,2 kW. Součástí standardní výbavy stroje je i čerpadlo.

S konstrukcí z nerezové oceli a černým plastovým horním krytem je DETERGI-V dalším moderním prvkem vašeho mycího centra. Kvalitní materiály zajistí dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám a mechanickému poškození.

Rozměry výdejníku DETERGI-V jsou 920x1600x500 mm a hmotnost 80 kg, tyto parametry zaručují jednoduché umístění kdekoliv ve vašem provozu, ale také snadné přemístění.

Nádrž výdejníku má vnitřní kapacitu 120 litrů, není proto nutné doplňovat příliš často.

Dávkovač je vybaven elektronickým mincovníkem, který přijímá platby mincemi nebo žetony. Po vložení se dávkovač aktivuje na předem nastavenou dobu. Z volitelné výbavy za příplatek můžete stroj vybavit i kitem čtečky klíčů eurokey next.

Pokud hledáte další možnosti pro upgrade tohoto zařízení, nabízíme vám volitelnou výbavu, včetně Kitu čtečky klíčů eurokey next pro ještě snazší obsluhu, nebo Kitu ručního ovládání pro manuální řízení dávkovače. Můžete si také vybrat zásobník mincí pro mincovník, vnitřní/vnější kryt elektronického mincovníku, který zvýší bezpečnost a ochranu mincovníku, nebo nerezový kryt.

Technické parametry

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytČerný plast
Napětí230 V
Výkon0,2 kW
MincovníkElektronický
Váha80 kg
Rozměry 920x1600x500
NádržVnitřní na 120l

Pozn. Čerpadlo není součástí stroje

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?