Sloupkový výdejník EPB-1

Antibakteriální čistič.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Kompresor: Není zahrnutý
  • Rozměry: 300x1550x250
Hlídat dostupnost
EPB-1
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Pokud jste majitelem čerpací stanice nebo mycího centra, nemůžete si nechat ujít inovativní sloupkový výdejník EPB-1 od renomované italské společnosti A.D. Produzione, která se specializuje na vývoj designových a funkčních doplňků pro mycí centra a čerpací stanice.

Tento antibakteriální sloupkový výdejník EPB-1 představuje ideální doplněk vaší samoobslužné čisticí zóny pro řidiče, umožní jim dokonale vydezinfikovat interiér svého automobilu.

Aerosol, který tento výdejník distribuuje, pronikne i do obtížně dosažitelných míst uvnitř vozu. Hydraulický systém míchá dezinfekční prostředek a stisknutím páky mohou řidiči jednoduše aplikovat dezinfekci v interiéru vozidla. Dbejte na správné nastavení, aby koncentrace dezinfekce nebyla příliš vysoká, to mohlo být zdraví škodlivé.

Obsluha tohoto stojanu je velmi jednoduchá: zákazník vloží žeton a stroj se spustí na předem určenou dobu. Stojan je vybaven praktickým elektronickým mincovníkem, který lze nastavit na platbu mincemi nebo žetony. Tak usnadníte zákazníkům platbu za služby, ve volitelné výbavě můžete vybrat i kit čtečky klíčů eurokey next.

Stojan s výdejníkem EPB-1 je napájen ve standardním napětí 230 V a má výkon 0,15 kW, můžete se tak spolehnout na jeho efektivní provoz.

Kompaktní rozměry stojanu 350x1550x260 mm a hmotnost 30 kg umožňují snadné umístění kdekoliv v prostoru samoobslužné čisticí zóny a v případě potřeby jednoduchou manipulaci při stěhování. Konstrukce je vyrobena z kvalitní nerezové oceli s horním krytem z černého plastu, ten můžete nahradit nerezovým z volitelné výbavy.

Italský design působí moderně a zapadne do vašeho provozu, navíc vám stojan můžeme opatřit polepy ve vašich firemních barvách, abyste podtrhuje vaši firemní identitu.

Pokud hledáte ještě více flexibility a možností, máte možnost přizpůsobit stojan EPB-1 vašim potřebám – kit ručního ovládání pro manuální řízení výdejníku, zvolit můžete také zásobník mincí pro mincovník, vnitřní/vnější kryt elektronického mincovníku, který zvýší bezpečnost a ochranu mincovníku, nebo nerezový kryt.

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?