Sloupkový výdejník EPB

Antibakteriální čistič.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Kompresor: Ano
  • Rozměry: 300x1550x250
Hlídat dostupnost
EPB
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Antibakteriální sloupkový výdejník EPB od italské společnosti A.D. Produzione, která se zaměřuje na designové a funkční doplňky pro mycí centra a čerpací stanice, nesmí chybět ve vaší samoobslužné čisticí zóne pro řidiče.

Díky tomuto výdejníku si mohou vaši zákazníci dokonale vydezinfikovat interiér automobilu. Aerosol z výdejníku se dostane i do hůře dostupných míst ve vozidle. Díky jednoduché obsluze hydraulický systém smíchá produkt a stisknutím páčky řidiči aplikují ve vozidle. Dbejte na správné nastavení, tak aby koncentrace dezinfekce nebyla příliš vysoká, mohla by být zdraví škodlivá.

Obsluha tohoto stojanu je velmi jednoduchá, zákazník vloží žeton a stroj se spustí na předem určenou dobu. Stojan je vybaven praktickým elektronický mincovníkem, který je nastaven na mince nebo žetony. Platba za služby je tak velmi snadná.

Výdejník je napájen ve standardním napětí 230 V a má výkon 0,15 kW.

Kompaktní rozměry stojanu 350x1550x260 mm s hmotností 30 kg umožňují postavit stojan kamkoliv a v případě potřeby jej přemístit. Tento stojan má zabudovaný kompresor již v základní výbavě.

Kompaktní konstrukce je vyrobena z nerezové oceli s horním krytem z černého plastu. Italský design působí velmi svěže a moderně a my vám stojan můžeme opatřit i polepy ve vašich firemních barvách.

Také stojan EPB můžete přizpůsobit svému provozu dokoupením volitelné výbavy. Kit čtečka klíčů eurokey next ještě více usnadní obsluhu stojanu, díky kitu ručního ovládání je možné ovládat výdejník manuálně.

Z volitelné výbavy si můžete vybrat také zásobník mincí pro mincovník, vnitřní/vnější kryt elektronického mincovníku, který zvýší bezpečnost a ochranu mincovníku nebo nerezový kryt.

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?