Sloupkový výdejník EPT

Sloupkový výdejník pro tři programy.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměry: 300x1550x250
Hlídat dostupnost
EPT
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Sloupkový výdejník EPT je dalším z inovativních doplňků do samoobslužné čisticí zóny pro řidiče. Výdejník vyrábí italská společnost A.D. Produzione, která se zaměřuje právě na designové a funkční doplňky pro mycí centra a čerpací stanice.

Díky tomuto sloupkovému stojanu nabídnete řidičům kompletní úklid interiéru a exteriéru jejich vozu. Tento stroj rozhodně stojí za to a přivede k vám nové zákazníky, kteří využijí nejen vaše mycí centrum, ale také další služby, které nabízíte. Buďte krok před konkurencí.

Tento stroj má tři programy – ofuk, antibakteriální vůně a černidlo pneumatik. Zákazníkům tak poskytnete kompletní servis a úklid, kdy se zbaví prachu i v těžko dostupných místech v interiéru vozu, provoní interiér vozu a oživí pneumatiky černidlem.

Stojan s výdejníkem EPT doporučujeme umístit v blízkosti vysavačů, tak aby měli zákazníci vše po ruce.

Kompaktní konstrukce stojanu je vyrobena z kvalitní odolné nerezové oceli, horní kryt z černého plastu. Tyto materiály vám zaručují nejen dlouhou životnost, ale také odolnost vůči vlivům počasí a mechanickému poškození.

Design stojanu působí velmi moderním dojmem, tak jak je u Italů zvykem. Aby stojan zapadl do vašeho prostředí a firemní identity, opatříme ho polepy ve vašich firemních barvách.

Výdejník je napájen standardním napětí 230 V a má výkon 0,2 kW. Výdejník je vybaven standardním čerpadlem, z volitelné výbavy můžete vybrat i nerezové čerpadlo.

Praktický elektronický mincovník je určen na mince nebo žetony. Platba za služby je tak velmi snadná. V rámci jednoho žetonu mohou zákazníci používat všechny nabízené programy. Po vložení se stroj aktivuje na předem určenou dobu.

Kompaktní rozměry stojanu 400x1550x260 mm s hmotností 25 kg umožňují postavit stojan kamkoliv a v případě potřeby jej přemístit. Pamatujte však na to, že program ofuk potřebuje přívod stlačeného vzduchu z externího kompresoru, pokud jej nemáte, zajistí to vestavěný kit kompresoru.

Také stojan EPT můžete přizpůsobit svému provozu dokoupením volitelné výbavy. Kit čtečka klíčů eurokey next ještě více usnadní obsluhu stojanu, díky kitu ručního ovládání je možné ovládat výdejník manuálně.

Ve volitelné výbavě si můžete vybrat také zásobník mincí pro mincovník, vnitřní/vnější kryt elektronického mincovníku, který zvýší bezpečnost a ochranu mincovníku, nerezovou pistoli, čerpadlo nebo kryt.

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?