Sloupkový výdejník se dvěma programy

Sloupkový výdejník pro dva programy.
  • Rozměry: 300x1550x250
Hlídat dostupnost
SV2
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Sloupkový výdejník se dvěma programy od renomované italské společnosti A.D. Produzione, která vyrábí doplňky do samoobslužných čistících zón, je skvělým doplňkem pro samoobslužné čisticí zóny.

Nabídněte řidičům na svých čerpacích stanicích, nebo v mycích centrech, kompletní úklid interiéru a exteriéru jejich vozu. Tento výdejník zvýší zájem zákazníků a vaši konkurenceschopnost.

Poskytněte řidičům různé tekuté produkty, které využijí při úklidu svého automobilu. Ve výdejníku můžete nabízet – parfémy a různé antibakteriální vůně, černidla pneumatik, leštidla palubní desky, čistidla skel a další tekutiny, společně s funkcí ofuk. V nabídce najdete různé kombinace produktů, záleží jen na vás, které si vyberete.

Každopádně můžete zákazníkům nabídnout kompletní servis a úklid, kdy se zbaví prachu a vyleští palubní desku, vyčistí skla, provoní interiér vozu, nahustí pneumatiky a oživí je černidlem.

Výdejník doporučujeme nainstalovat v blízkosti vysavačů, tak aby měli zákazníci vše po ruce.

Konstrukce výdejníku je vyrobena z odolné nerezové oceli, horní kryt pak z černého plastu. Díky použitým materiálům se stane stojan dlouholetým společníkem vašeho mycího centra, který odolává vlivům počasí i mechanickému poškození.

Celkový design působí velmi moderním dojmem a my vám stojan dodáme i s polepy ve vašich firemních barvách tak, aby zapadl do vizuální identity vašeho provozu.

Výdejník je napájen standardním napětí 230 V a má výkon 0,2 kW. Elektronický mincovník usnadňuje klientům platbu, platit mohou žetony nebo mincemi. V rámci žetonu mohou zákazníci používat oba nabízené programy. Po vložení se stroj aktivuje na určenou dobu.

Výdejník je vybaven standardním čerpadlem. Rozměry stojanu jsou 400x1550x260 mm, hmotnost pak 25 kg. Tyto kompaktní rozměry dovolují postavit výdejník na jakékoliv místo v mycím centru, dbejte však na to, že program ofuk potřebuje přívod stlačeného z externího kompresoru. Můžete to vyřešit i dokoupením vestavěného kitu kompresoru, který je ve volitelné výbavě.

Stojan se dvěma výdejníky můžete jednoduše přizpůsobit svému provozu dokoupením volitelné výbavy. Kit čtečka klíčů eurokey next ještě více usnadní obsluhu stojanu, díky kitu ručního ovládání je možné ovládat výdejník manuálně.

Ve volitelné výbavě si můžete vybrat také zásobník mincí pro mincovník, vnitřní/vnější kryt elektronického mincovníku, který zvýší bezpečnost a ochranu mincovníku, nerezovou pistoli, čerpadlo nebo kryt.

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?