Výdejník DC

Výdejník papíru.
K upevnení k podlaze.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměry: 520x1560x400
Hlídat dostupnost
DC
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Rozšiřte svou samoobslužnou čisiticí pro řidiče na čerpací stanici nebo v mycím centru o výdejník papíru DC od společnosti A.D. Produzione. Tato italská společnost je lídrem na trhu s doplňky pro čisiticí zóny v mycích centrech. Můžete se proto spolehnout na italský design a inovativní řešení.

Tento praktický výdejník papíru DC je navržen tak, aby řidičům poskytl jednoduchý a efektivní způsob vydávání nařezaného jednorázového papíru z kotouče. S maximální šířkou papírové cívky 245 mm, průměrem 250 mm a maximální váhou 2,5 kg může tento výdejník vydat až 800 papírových ústřižků.

Nabídněte řidičům praktický výdejník papíru na čištění interiéru vozidla a rozšiřte tak nabídku vaší samoobslužné čisticí zóny. Jednoduchá obsluha jak pro řidiče, tak pro provozovatele. Řidiči vloží žeton a výdejník mu automaticky vydá předem daný počet ústřižků papíru. Doporučujeme umístit výdejník v blízkosti vysavačů, aby měli řidiči vše po ruce.

Díky napětí 230 V je zajištěn spolehlivý provoz a energeticky efektivní výkon 0,2 kW umožňuje úsporný provoz zařízení.

Konstrukce je vyrobena z nerezové oceli s krytem z černého plastu. Použité materiály zajišťují maximální odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a mechanickému poškození. Výdejník vám můžeme dodat s polepy ve vašich firemních barvách.

Kompaktní rozměry 540x1565x420 a váha 45 kg umožňují snadnou instalaci prakticky kdekoliv v čisticí zóně a zaručují stabilitu. Snadná instalace i pravidelná údržba.

Díky volitelné výbavě můžete výdejník přizpůsobit svému provozu, doplnit jej můžete o: kit čtečky klíčů eurokey next, kit ručního ovládání, zásobník mincí pro mincovník a další.

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytČerný plast
Napětí230 V
Výkon0,2 kW
MincovníkElektronický
Váha45 kg
Rozměry540x1565x420
VerzeK upevnění k podlaze

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?