Výdejník DCXN

Výdedník papíru.
K upevnění na zeď.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměry: 520x500x40
Hlídat dostupnost
DCXN
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Další skvělý pomocník do samoobslužné čisticí zóny pro řidiče na vaší čerpací stanici, nebo v mycím centru. Výdejník papíru DCXN vyrábí společnost A.D. Produzione, která se specializuje na doplňky v čisiticích zónách v mycích centrech. Můžete se proto spolehnout na italský design a inovativní řešení.

Výdejník DCXN je praktické zařízení, které slouží k výdeji nařezaného jednorázového papíru z kotouče. S maximální šířkou papírové cívky 245 mm, průměrem 250 mm a maximální váhou 2,5 kg dokáže tento výdejník nabídnout až 800 papírových ústřižků.

Nabídněte řidičům praktický výdejník papíru na čištění interiéru vozidla a rozšiřte tak nabídku vaší samoobslužné čisticí zóny. Jednoduchá obsluha jak pro řidiče, tak pro provozovatele. Řidiči vloží žeton a výdejník mu automaticky vydá předem daný počet ústřižků papíru.

Výdejník DCXN je vybaven elektronickým mincovníkem a pracuje na napětí 230 V s výkonem 0,2 kW.

Konstrukce výdejníku je z nerezové oceli a krytem z černého plastu. Oba materiály jsou odolné vůči počasí a mechanickému poškození, můžete se tak spolehnout na dlouho životnost. Navíc vám dodáme výdejník i s polepy ve vašich firemních barvách tak, aby zapadl do vaší vizuální identity.

Díky svým kompaktním rozměrům 540x565x420 a možnosti upevnění na zeď jej můžete instalovat kdekoliv v rámci vašeho provozu. Doporučujeme pověsit v blízkosti vysavačů, aby měli řidiči vše při ruce. Snadná instalace i údržba.

I u tohoto výdejníku máte možnost přizpůsobit ho svým potřebám díky volitelné výbavě, ve které najdete: kit čtečky klíčů eurokey next, kit ručního ovládání, zásobník mincí pro mincovník a další.

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytČerný plast
Napětí230 V
Výkon0,2 kW
MincovníkElektronický
Váha24 kg
Rozměry540x565x420
VerzeK upevnění na zeď

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?