Výdejník DP

Výdejník jelenice.
K upevnění k podlaze.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměry: 690x1500x500
Hlídat dostupnost
DP
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Rozšiřte svou samoobslužnou čisiticí pro řidiče na čerpací stanici nebo v mycím centru o výdejník DP, který vydává jelenici. Výdejník je dalším inovativním produktem společnosti A.D. Produzione, která je lídrem na trhu s doplňky pro čisiticí zóny v mycích centrech. Můžete se proto spolehnout na italský design a inovativní řešení.

Tento praktický výdejník jelenice DP je navržen tak, aby řidičům poskytl jednoduchý a efektivní způsob vydávání nařezaných kusů jelenice. S maximální šířkou papírové cívky 320 mm, průměrem 360 mm a maximální váhou 5,8 kg může tento výdejník vydat až 250 kusů jelenice.

Nabídněte řidičům praktický výdejník jelenice k sušení karoserie vozu a rozšiřte tak nabídku vaší samoobslužné čisticí zóny. Doporučujeme umístit výdejník v samoobslužných mycích boxů tak, aby měli řidiči vše po ruce.

Jednoduchá obsluha jak pro řidiče, tak pro provozovatele. Řidiči vloží žeton a výdejník mu automaticky vydá jeden kus jelenice.

Díky napětí 230 V je zajištěn spolehlivý provoz a energeticky efektivní výkon 0,2 kW umožňuje úsporný provoz zařízení.

Konstrukce je vyrobena z nerezové oceli s krytem z černého plastu. Použité materiály zajišťují maximální odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a mechanickému poškození. Výdejník vám můžeme dodat s polepy ve vašich firemních barvách.

Kompaktní rozměry 695x1510x510 a váha 67 kg umožňují snadnou instalaci prakticky kdekoliv v čisticí zóně a zaručují stabilitu výdejníki. Snadná instalace a při pravidelné údržbě dlouholetá životnost.

Díky volitelné výbavě můžete výdejník přizpůsobit svému provozu, doplnit jej můžete o: kit čtečky klíčů eurokey next, kit ručního ovládání, zásobník mincí pro mincovník a další.

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytNerezová ocel
Napětí230 V
Výkon0,2 kW
MincovníkElektronický
Váha67 kg
Rozměry695x1510x510
VariantaUpevnění k podlaze

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?