Výdejník DPC

Výdejník papírových ubrousků.
K upevnění k podlaze.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměry: 520x1560x400
Hlídat dostupnost
DPC
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Výdejník DPC od společnosti A. D. Produzione je praktickým řešením pro výdej jednorázových papírových ubrousků v samoobslužné čisticí zóně na čerpací stanici, nebo v mycím centru.

Nabídněte řidičům, kteří si myjí automobil a čistí interiér ve vašem provozu, výdejník na čisticí ubrousky interiéru vozu. Usnadněte jim úklid jejich automobilu.

Tento výdejník je přizpůsoben na cívky s maximální šířkou 240 mm, průměrem 355 mm a maximální váhou 5,5 kg. To znamená, že zákazníci mají k dispozici stále dostatek ubrousků, každá cívka může poskytnout až 800 jednorázových ubrousků.

Po vložení žetonu do elektronického mincovníku výdejník zákazníkovi vydá předem určený počet papírových ubrousků. Ubrousky jsou vhodné na sušení nebo čištění interiéru vozidla.

S napětím 230 V a výkonem 0,2 kW jde energeticky efektivní stroj.

Výdejník DPC má robustní konstrukci z nerezové oceli s černým plastovým krytem, použité materiály zajišťují maximální odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a mechanickému poškození. Díky tomu může být používán v různých prostředích, včetně venkovních. Výdejník vám dodáme i s polepy ve vašich firemních barvách.

Kompaktní rozměry výdejníku, 520x1560x400 mm, umožňují snadnou instalaci prakticky kdekoliv v rámci vašeho provozu. Vhodný pro venkovní i vnitřní prostředí.

Pro maximální flexibilitu můžete vybrat volitelnou výbavu, která je za příplatek. Díky ní můžete výdejník přizpůsobit svému provozu a preferencím vašich zákazníků.

Ve volitelné výbavě najdete: kit čtečky klíčů eurokey next, kit ručního ovládání, zásobníku mincí pro mincovník a dalších doplňků.  

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytČerný plast
Napětí230 V
Výkon0,2 kW
Mincovník Elektronický
Váha 45 kg
Rozměry540x1565x420
VariantaK upevnění k podlaze

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?