Výdejník PANNOMATIC-N

Výdejník vlhčených ubrousků.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměry: 520x1560x400
Hlídat dostupnost
PANNOMATIC-N
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Výdejník PANNOMATIC-N od společnosti A. D. Produzione nabízí řidičům v samooblužné čisticí zóně čtyři programy na výdej vlhčených ubrousků – na čištění skel, čištění a leštění palubní desky, oživení plastů a suché ubrousky na konečné úpravy. Italský výrobce A. D. Produzione je světovou špičkou ve výrobě moderních a inovativních doplňků do mycích center.

Tento kvalitní výdejník vlhčených ubrousků je vybaven mnoha funkcemi a programy, které usnadní řidičům práci a vaší čerpací stanici, nebo mycímu centru, zvýší konkurenceschopnost.

S maximální šířkou papírové cívky pannomatic 240 mm, průměrem 355 mm a maximální váhou 5,5 kg může tento výdejník vydat až 800 ks vlhčených ubrousků.

Výdejník nabízí 4 programy: čistý/suchý ubrousek, čistič oken, čistič palubní desky, oživovač plastů. Řidiči tak mají možnost kompletně vyčistit interiér vozidla. Doporučujeme umístit výdejník v blízkosti vysavačů tak, aby měli zákazníci vše při ruce. Stroj je vybaven systémem ohřevu, který zajistí hladký provoz i při nízkých teplotách.

Výdejník PANNOMATIC-N je vybaven elektronickým mincovníkem, který zákazníkům umožňuje snadnou obsluhu. Stačí vložit žeton a výdejník automaticky vydá vybraný produkt v předem navoleném množství.

Kompaktní rozměry 645x1 585x440 mm a váha 53 kg umožňují umístit výdejník kdekoliv v rámci čisticí zóny, v případě nutnosti jej jednoduše přemístit.

Díky napětí 230 V je zajištěn spolehlivý provoz a energeticky efektivní výkon 0,2 kW umožňuje úsporný provoz.

Konstrukce výdejníku je vyrobena z nerezové oceli, je tak odolná vůči povětrnostním podmínkám i mechanickému poškození. Navíc vám můžeme výdejník opatřit polepy ve vašich firemních barvách.

Díky volitelné výbavě můžete výdejník přizpůsobit svému provozu, doplnit jej můžete o: kit čtečky klíčů eurokey next, kit ručního ovládání, zásobník mincí pro mincovník.

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytNerezová ocel
Napětí230 V
Výkon0,2 kW
MincovníkElektronický
Váha 53 kg
Rozměry 645x1585x440
Programy1. čistý/suchý ubrousek
2. čistič oken
3. čistič palubní desky
4. oživovač plastů


Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?