Vysavač AD-00SC

Zařízení s jedním vysavačem.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Filtr: Klasický
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměry: 637x1600x560
Hlídat dostupnost
AD-00SC
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Vysavač AD-00SC od italského výrobce A.D. Produzione je ideálním doplňkem samoobslužných čisticích zón na čerpacích stanicích a v mycích centrech, kde si řidiči mohou vyčistit interiér automobilu.

Výhodou tohoto zařízení je jeho jednoduchý, ale efektivní filtr. Vysavač AD-00SC je vybaven klasickým filtrem, který zachycuje nečistoty a prach během procesu vysávání. Jde o klasický filtr, který vyžaduje pravidelnou údržbu. Doporučujeme vyprázdnit filtr a vyčistit buben minimálně jednou týdně. Pro udržení optimálního výkonu je pak vhodné provést výměnu filtru každé dva až tři roky.

Napětí vysavače AD-00SC je 400 V, což zajišťuje dostatečný výkon pro efektivní sání. Výkon vysavače je 2,2 kW a objem sání dosahuje až 320 m3 jsou parametry dostačující pro účinné odstranění nečistot v interiérů vozidel.

Vysavač AD-00SC je vybaven elektronickým mincovníkem, který je velmi praktický jak pro provozovatele čerpacích stanic a samoobslužných zón, tak pro zákazníky.

Robustní konstrukce je vyrobena z nerezové oceli, je odolná vůči korozi a mechanickému opotřebení, to vše zajišťuje dlouhou životnost vysavače. Horní kryt vysavače je vyroben z černého plastu a je také odolný vůči poškrábání a vnějším vlivům. Stroj je možné dodat s polepy v barvách vašeho brandu.

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytČerný plast
FiltrKlasický
Napětí400 V
Výkon2,2 kW
Objem sání320 m3
MincovníkElektronický
Váha94 kg
Rozměry637x1600x565 mm

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?