Vysavač AD-01DC

Zařízení se dvěma vysavači.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Filtr: Klasický
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměry: 1250x1600x560
Hlídat dostupnost
AD-01DC
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Italská společnost A.D. Produzione představuje svou nejnovější inovaci na trhu čisticích zařízení AD-01DC. Toto zařízení s dvojicí vysavačů usnadňuje řidičům úklid interiéru vozidel na čerpacích stanicích a v mycích centrech. Díky samoobslužným čistícím zónám přináší řidičům rychlou a efektivní možnost udržet svá vozidla v perfektním stavu.

Model AD-01DC je vyroben z odolné nerezové oceli, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Horní kryt v černé barvě nejen dodává zařízení moderní vzhled, ale také ho chrání před povětrnostními vlivy. To z něj dělá ideální volbu pro venkovní nasazení na čerpacích stanicích a v mycích centrech. Navíc vám stojan s vysavači můžeme dodat s polepem ve vašich firemních barvách, aby zapadl do celkové koncepce vašeho mycího centra.

Toto zařízení je vybaveno dvěma vysavači s výkonnými motory o výkonu 3,0 kW každý, což zajišťuje silné sání a efektivní čištění. S celkovým objemem sání 320 m3 za hodinu není žádná špína či prachové částice pro toto zařízení překážkou.

Klasický filtr, který je součástí zařízení, sice vyžaduje pravidelnou údržbu, ale zaručuje kvalitní čištění. Filtr musí být vyčištěn a buben vyprázdněn jednou týdně, aby byla zajištěna optimální funkčnost. Doporučujeme výměnu filtru každé dva až tři roky, aby byla zajištěna konzistentní výkonnost zařízení.

AD-01DC nabízí také možnost volitelné speciální výbavy za příplatek, která může zlepšit uživatelský zážitek a využití zařízení. Patří sem čtečka klíčů eurokey next, ruční ovládání, různé kryty pro elektronický mincovník či kryt z nerezové oceli.

Vysavač AD-01DC představuje moderní a efektivní řešení pro čištění interiéru vozidel na čerpacích stanicích a v mycích centrech. Díky své kvalitní konstrukci, výkonným motorům a volitelné výbavě je toto zařízení perfektním společníkem pro provozovatele, kteří chtějí nabídnout svým zákazníkům nejen službu tankování a mytí, ale také kompletní úklid interiéru automobilu. 


KonstrukceNerezová ocel
Horní krytČerný plast
FiltrKlasický
Napětí400 V
Výkon2 x 3,0 kW
Objem sání320 m3
MincovníkElektronický
Váha141 kg
Rozměry1150x1600x565 mm

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?