Vysavač ECO 230-D

Zařízení se dvěma vysavači.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Filtr: Klasický
  • Mincovník: Mechanický
  • Rozměry: 1350x1360x540
Hlídat dostupnost
ECO 230-D
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Stojan se dvěma vysavači ECO 230-D od italské společnosti AD Produzione nabízí provozovatelům čerpacích stanic a mycích center zvýšit ziskovost, přilákat nové zákazníky, kterým nabídnete perfektní vyčištění interiéru vozidla v samoobslužné čistící zóně.

Svým výkonem 2 x 1,2 kW se vysavač ECO 230-D stává nezbytným strojem pro rychlejší a efektivnější čištění vozidel. Také objem sání, které dosahuje až 420 m3/h, zajistí perfektní čištění interiéru, vysavač odstraní jak hrubé nečistoty, tak jemný prach ze všech koutů automobilu.

Klasický filtr, kterým je vysavač vybaven, je nutné pravidelně čistit každý týden. Výrobce doporučuje výměnu tohoto filtru jednou za 2 až 3 roky, abyste zajistili perfektní chod.

Stojan má moderní design s horním krytem vyrobeným z černého plastu, což zvýrazňuje jeho atraktivní vzhled. Zařízení se dvěma vysavači ECO 230-D je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli, proto je konstrukce velmi odolná vnějším vlivům a povětrnostním podmínkám. Stojan vám dodáme s polepy ve vašich firemních barvách a s logem, tak aby zapadl do konceptu vašeho mycího centra nebo čerpací stanice.

Stroj je vybaven mechanickým mincovníkem, který zajišťuje snadný a spolehlivý způsob platby za vysávání vozidla. To znamená méně problémů s platbami od zákazníků a rychlejší obsluhu.

Váha zařízení je 100 kg, to zaručuje stabilitu stojanu, ale také jednoduché přemístění v případě potřeby. Kompaktní rozměry 1 260x1 360x540 mm umožní umístění v jakémkoliv prostoru.

Díky bohaté volitelné výbavě můžete stroj přizpůsobit vašim nárokům. K doplňkům patří například Kit čtečka klíčů eurokey next, která zjednoduší platby zákazníků. Vnitřní/vnější kryt elektronického mincovníku zase zvýší bezpečnost vašich tržeb. Otočné rameno vysavače umožní řidičům snazší manipulaci s vysavačem a mohou si tak vyluxovat interiér vozidla i v hůře dostupných místech.

KonstrukceNerezová ocel
Horní krytČerný plast
FiltrKlasický
Napětí230 V
Výkon2 x 1,2 kW
Objem sání420 m3
MincovníkMechanický
Váha100 kg
Rozměry1260x1360x540

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?