Vysavač TOBF

Zařízení s jedním vysavačem.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Filtr: Klasický
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměry: 730x1610x500
Hlídat dostupnost
TOBF
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Představujeme vám stojan s vysavačem TOBF, zařízení navržené do samoobslužných čisticích zón u čerpacích stanic nebo v mycích centrech. Zařízení je od špičkového italského výrobce AD Produzione, který se specializuje na vybavení mycích center.

Tento stojan s jedním vysavačem využívá napětí 400 V a vysavač má výkon 3 kW a objem sání 320 m3. Tyto parametry zajišťují dokonalý a efektivní úklid automobilů. Vysavač rychle a efektivně vysaje všechny hrubé nečistoty i jemný prach v interiéru vozidla

Vysavač TOBF je vybaven klasickým filtrem, který zachycuje prach a ostatní nečistoty. Klasický filtr jednoduše vyčistíte jednou za týden tak, aby byl zachován optimální výkon vysavače. Výměna filtru se doporučuje vždy po dvou až třech letech provozu. Pravidelnou údržbou zajistíte hledký chod a vysoký výkon vysavače.

Zařízení s vysavačem TOBF má konstrukci vyrobenou z nerezové oceli, která je odolná vůči korozi, odolává vnější klimatickým vlivům a má dlouhou životnost. Moderní italský design stojanu s vysavačem můžeme dodat s polepy ve vašich firemních barvách tak, aby zařízení zapadlo do vizuálního konceptu vaší samoobslužné čisticí zóny.

Praktický elektronický mincovník ocení zejména zákazníci, kteří si nemusí měnit různé mince. Z volitelné výbavy si můžete vybrat také vnější/vnitřní kryt mincovníku, který zabezpečí vaše tržby.

Rozměry stojanu s vysavačem TOBF jsou 730x1 610x500, zařízení je dostatečně kompaktní pro umístění kdekoliv v samoobslužné čisticí zóně. Hmotnost stojanu s vysavačem je pouhých 98 kg, tato váha zajistí stabilitu zařízení, ale také jednoduché přemístění v případě potřeby. Konstrukce a rozměry byly navrženy tak, aby byl co nejvíce praktický pro vaše zákazníky a prostor vašeho mycího centra.

Zařízení TOBF nabízí volitelnou výbavu za příplatek, která vám umožní přizpůsobit zařízení konkrétním potřebám zákazníků, ale také vaší samoobslužné čisticí zóně.

Do volitelné výbavy patří například kit čtečky klíčů eurokey next, ten zjednoduší pravidelným zákazníkům platby za použití vysavače. Otočné rameno vysavače zjednoduší zákazníkům úklid jejich vozidla. S trubicí vysavače se dostanou i do hůře dostupných míst ve voze.

Zařízení TOBT je skvělou volbou pro majitele a provozovatele čerpacích stanic a mycích center, kteří chtějí nabídnout svým zákazníkům perfektní úklid jejich vozů v samoobslužné čisticí zóně. 

KonstrukceNerezová ocel
FiltrKlasický
Napětí400 V
Výkon 3,0 kW
Objem sání320 m3
MincovníkElektronický
Váha98 kg
Rozměry730x1610x500

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?