Vysavač TOBT

Zařízení s jedním vysavačem.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Filtr: Klasický
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměry: 730x1610x500
Hlídat dostupnost
TOBT
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Nabídněte svým zákazníkům v samoobslužné čisticí zóně vašeho mycího centra, nebo čerpací stanice, dokonalý úklid jejich vozů v samoobslužné čisticí zóně. Představujeme vám vysavač TOBT, zařízení navržené s ohledem na kvalitu a efektivitu.

Zařízení využívá napětí 400 V a vysavač má výkon 2,2 kW a objem sání 320 m3. Tyto parametry zajišťují dokonalý a efektivní úklid interiéru vozu. Vysavač rychle a perfektně vysaje všechny hrubé nečistoty i jemný prach na zemi i na sedačkách vozidla.

Vysavač TOBT je vybaven klasickým filtrem, který zadržuje prach a ostatní nečistoty. Údržba klasického filtru je snadná. Stačí jej vyčistit každý týden. Výměnu filtru doporučujeme vždy po dvou až třech letech. Tím udržíte vysavač TOBT v optimálním stavu.

Stojan s vysavačem TOBT má konstrukci vyrobenou z nerezové oceli, která je odolná vůči rzi a korozi. To zajišťuje její dlouhou životnost. Moderní design stojanu můžete zvýraznit i polepy ve vašich firemních barvách. Zajistíme vytvoření polepů tak, aby stojan zapadl do konceptu vašeho mycího centra.

Zákazníci jistě ocení praktický elektronický mincovník, který je součástí vysavače TOBT. Tento moderní mincovník umožňuje pohodlnou platbu za využití vysavače a není nutné hledat drobné.

Rozměry vysavače TOBT jsou 730x1 610x500, proto je zařízení dostatečně kompaktní pro umístění v samoobslužné čisticí zóně. Jeho konstrukce a rozměry byly navrženy tak, aby byl co nejvíce praktický pro vaše zákazníky. Hmotnost stojanu s vysavačem je pouhých 97 kg, stroj je tak stabilní, ale také lehce přenositelný na jakékoliv místo.

Zařízení TOBT nabízí také širokou volitelnou výbavu za příplatek, která umožní provozovatelům čerpací stanice přizpůsobit zařízení konkrétním potřebám zákazníků.

Mezi dostupnou volitelnou výbavou, která je za příplatek, patří například kit čtečky klíčů eurokey next, ten zjednoduší pravidelným zákazníkům platby. Dále do volitelné výbavy patří kit ručního ovládání, nebo vnitřní/vnější kryt elektronického mincovníku, který posílí bezpečnost vašich tržeb. Otočné rameno vysavače zjednoduší řidičům práci při úklidu vozu, díky němu se dostanou s trubicí i do hůře dostupných míst ve voze.

KonstrukceNerezová ocel
FiltrKlasický
Napětí400 V
Výkon2,2 kW
Objem sání320 m3
MincovníkElektronický
Váha97 kg
Rozměry730x1610x500

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?