Vysavač TOF

Zařízení s jedním vysavačem.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Filtr: Samočistící
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměry: 730x1610x500
Hlídat dostupnost
TOF
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Zařízení TOF s jedním vysavačem od italského výrobce A.D. Produzione zvýší atraktivitu samoobslužné čisticí zóny. Provozovatelé mycích center a čerpacích stanic mohou díky tomuto stojanu s jedním vysavačem zvýšit zisky, ale také získat nové zákazníky, kteří si Vysavač TOF vysaje jak hrubé nečistoty, tak jemný prach ze všech zákoutí vozidla

S výkonem 3 kW má vysavač TOF dostatečný výkon pro rychlý a důkladný úklid vozidel. Objem sání 320 m3 zajistí efektivní odstranění veškerých hrubých i jemných nečistot vnitřku automobilu.

Odolná konstrukce zařízení je vyrobena z nerezové oceli, díky tomu je odolná vůči povětrnostním podmínkám a různým druhům znečištění. Kvalitní materiál konstrukce zajistí dlouhou životnost zařízení a minimalizuje potřebu nákladné údržby. Na stojan s vysavačem TOF vám můžeme dodat i polepy ve vašich firemních barvách tak, aby zapadlo do konceptu vašeho mycího centra, nebo čerpací stanice.

Hmotnost tohoto stojanu s vysavačem je 128 kg. Stojan je tedy stabilní, ale také jednoduše přemístitelný v případě potřeby. Kompaktní rozměry 730x1 610x500 mm umožní umístění v jakémkoliv venkovním prostoru vaší samoobslužné čisticí zóny.

Nejvýraznější výhodou stojanu s vysavačem TOF je samočistící filtr. Díky tomuto inovativnímu filtru není potřeba provádět pravidelné ruční čištění filtru, ale stačí pravidelně jednou za dva týdny vyprázdnit nádobu. To zajistí konstantní efektivitu vysavače. Výměna filtru je nutná jednou za dva až tři roky.

Zařízení je vybaveno elektronickým mincovníkem, platby za použití vysavače jsou tak pro zákazníky snadné, je možné platit jakoukoli mincí.

Volitelné doplňky, které jsou za příplatek, mohou zvýšit komfort pro vaše zákazníky. Mezi volitelnou výbavu patří například čtečka klíčů eurokey next, která zjednoduší platby pravidelných zákazníků. Vnitřní/vnější kryt elektronického mincovníku zase zvýší bezpečnost vašich tržeb. Otočné rameno vysavače usnadní řidičům manipulaci s vysavačem a dostanou se díky tomu i do hůře přístupných míst ve vozidle.

KonstrukceNerezová ocel
FiltrSamočistící
Napětí400 V
Výkon3,0 kW
Objem sání320 m3
MincovníkElektronický
Váha128 kg
Rozměry730x1610x500

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?