Vysavač TOT

Zařízení s jedním vysavačem.
  • Konstrukce: Nerezová ocel
  • Filtr: Samočistící
  • Mincovník: Elektronický
  • Rozměr: 730x1610x500
Hlídat dostupnost
TOT
Přidat do oblíbených
Více o produktu

Zařízení TOT s jedním vysavačem zvýší kvalitu samoobslužné čisticí zóny pro řidiče na čerpacích stanicích a v mycích centrech. Řidiči si tak mohou vysát a uklidit interiér vozidla velmi kvalitním vysavačem, který odstraní jak hrubé nečistoty, tak jemný prach ze všech zákoutí automobilu.

Toto zařízení se pyšní parametry, které řidiči ocení a provozovatelům mycích center a čerpacích stanic zvýší zisky.

S výkonem 2,2 kW má vysavač TOT dostatečnou sílu pro rychlé a důkladné vysávání vozidel. Objem sání 320 m3 zajistí efektivní odstranění veškerých nečistot ve vozidle.

Stojan s vysavačem je vyroben z nerezové oceli, která je odolná vůči povětrnostním podmínkám a různým druhům znečištění. To zajišťuje nejen dlouhou životnost zařízení, ale také minimalizuje potřebu nákladné údržby. Zařízení vám můžeme dodat i s polepy ve vašich firemních barvách tak, aby zapadlo do konceptu vašeho mycího centra.

Hmotnost tohoto stojanu s vysavačem je 127 kg, to zaručuje nejen stabilitu stojanu, ale také jednoduché přemístění v případě potřeby. Kompaktní rozměry 730x1 610x500 mm umožní umístění v jakémkoliv venkovním prostoru vašeho mycího centra.

Jednou z nejvýraznějších výhod tohoto vysavače TOT je samočistící filtr. Díky tomuto inovativnímu filtru není potřeba provádět ruční čištění filtru. Obvykle stačí pravidelně jednou za dva týdny vyprázdnit nádobu, aby zůstala konstantní efektivita vysavače. Výrobce doporučuje výměnu filtru až po dvou až třech letech.

Zařízení je vybaveno elektronickým mincovníkem, platby za použití vysavače jsou tak pro řidiče snadné a bezproblémové.

Zařízení nabízí také několik volitelných doplňků, které mohou ještě více zlepšit komfort pro vaše zákazníky. Mezi tyto doplňky patří čtečka klíčů eurokey next, která zjednoduší platby pravidelných zákazníků. Vnitřní/vnější kryt elektronického mincovníku zase zvýší bezpečnost vašich tržeb. Otočné rameno vysavače usnadní řidičům manipulaci s vysavačem a dostanou se díky tomu i do hůře přístupných míst ve vozidle.

Investice do samoobslužné čisticí zóny s vysavačem TOT může přinést vaší čerpací stanici nebo mycímu centru mnoho výhod. Zákazníci ocení pohodlí samočištění filtru a snadné platby, zatímco vy můžete očekávat zvýšený provoz a spokojenější zákazníky. 

KonstrukceNerezová ocel
FiltrSamočistící
Napětí400 V
Výkon2,2 kW
Objem sání320 m3
MincovníkElektronický
Váha127 kg
Rozměry730x1610x500

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou kalkulaci?